Popis

Popis hotelu Sunprime Numa Beach

Popis hotelu

Hotel pouze pro dospělé - od 16 let. Přímo na oblázkovo-písečné pláži. Fitness kurzy s trenérem.

Poloha

letovisko Avsallar cca 1 km, Alanya cca 20 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Možnosti pro nakupování cca 200 m. Letiště Antalya cca 100 km.

Pláž

cca 50 m od oblázkovo-písečné pláže. Lehátka, slunečníky a podložky na pláži zdarma. Osušky za poplatek.

Vybavení

225 pokojů. Lobby s recepcí, výtahy, restaurace, bary a obchod. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény s opalovací terasou. Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 30 m2, minibar, klimatizace, trezor, satelitní TV, sprcha, WC, fén a balkon. Možnost rezervace dvoulůžkových pokojů (A2B) s výhledem na moře. Junior suite (A2C/A3C): cca 42 m2, vybavení jako A2A.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Snacky od 11.00 do 16.30 h.

Sport/aktivity

zdarma: aerobic, fitness, fitness kurzy s trenérem (anglicky hovořící). Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Internet

WiFi zdarma v celém hotelu.

Wellness

za poplatek: parní lázeň, hammam, masáže, sauna, kadeřnictví, ošetření ve spa a u bazénu.

Info

hotel pouze pro dospělé, rezervace pro osoby od 16 let; služby delegáta: prostřednictvím connected service;
místní kategorie: 5;
platba kartou: VISA, MasterCard.

Ušetřete

• 30% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2017, 25% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2017., 20% sleva při rezervaci do 31.4.2017,

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.