Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Sunrise Crystal Bay ****

Popis hotelu

Prázdninová vesnice pochází z roku 1994. Komplex hostům nabízí celkem 260 pokojů. Areál má celkem 9 vil/domů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Do většiny poschodí lze vyjet výtahem. V objektu je hotelový sejf a bankomat. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V komplexu se nachází restaurace, kavárna, bar a hospoda. Je tady supermarket a obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Prázdninová vesnice nabízí vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít shuttleservis.

Ubytování

V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje mají manželskou postel typu king size a rozkládací pohovku. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf a minibar. Hosté mohou použít ledničku, mini ledničku a varnou konvici/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je sprchový kout, vana a vířivá vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V komplexu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/aktivity

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. U bazénu se nachází bar, kde je k dostání drobné občerstvení. V komplexu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například tenis, plážový volejbal, volejbal a basketbal. V nabídce je i mnoho vodních sportů a aktivit, například vodní lyžování, windsurfing, kitesurfing, jízda na banánovém člunu, plachtění a potápění. Za poplatek je pak aqua fitness. Prázdninová vesnice nabízí mnoho indoorových sportovních aktivit, například fitness studio, kulečník, šipky a aerobik, za poplatek stolní tenis a gymnastiku. V komplexu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon a masáže. Objekt dále nabízí animační program, živou hudbu, diskotéku, miniklub, minidiskotéku pro děti a noční klub.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Komplex nabízí také drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba kartou

Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

59. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

26.1.2012 | Klára
Datum pobytu: březen 2011
Tento hotel je vybudovaný pre náročnejších klientov, ktorý uprednostňujú pokojné prostredie a relax.

Nejnovější recenze

4
26.1.2012 | Klára
Datum pobytu březen 2011
4/5 - Skvělé
Tento hotel je vybudovaný pre náročnejších klientov, ktorý uprednostňujú pokojné prostredie a relax.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Sunrise Crystal Bay ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha 19:15
Pá 23.2 – Pá 2.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
8 dní
all inclusive
28 826 Kč
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Praha 19:15
So 24.2 – Út 6.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
11 dní
all inclusive
27 073 Kč
SLM | Po slevě 15%
Letecky
Praha 19:15
So 24.2 – St 7.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
12 dní
all inclusive
29 089 Kč
SLM | Po slevě 15%
Letecky
Praha 19:15
So 24.2 – So 10.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
15 dní
all inclusive
32 077 Kč
SLM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 5:50
Ne 25.2 – St 7.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
11 dní
all inclusive
26 764 Kč
SLM | Po slevě 21%
Letecky
Praha 5:50
Ne 25.2 – Čt 8.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
12 dní
all inclusive
26 251 Kč
SLM | Po slevě 25%
Letecky
Praha 5:50
Ne 25.2 – Ne 11.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
15 dní
all inclusive
31 070 Kč
SLM | Po slevě 28%
Letecky
Praha 15:15
Út 27.2 – Ne 4.3.2018
2 lůžkový pokoj (A2S), přistýlka
6 dní
all inclusive
18 750 Kč
SLM | Po slevě 12%
Letecky
Praha 5:50
St 28.2 – Ne 4.3.2018
2 lůžkový pokoj (A2S), přistýlka
5 dní
all inclusive
17 668 Kč
Letecky
Praha 5:50
St 28.2 – Ne 11.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
12 dní
all inclusive
26 881 Kč
SLM | Po slevě 26%
Letecky
Praha 14:00
Čt 1.3 – Ne 11.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
11 dní
all inclusive
26 005 Kč
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Praha 19:15
Pá 2.3 – Pá 9.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
8 dní
all inclusive
24 189 Kč
LM | Po slevě 8%
Letecky
Praha 19:15
So 3.3 – So 10.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
8 dní
all inclusive
23 000 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha 19:15
So 3.3 – Út 13.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
11 dní
all inclusive
27 681 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha 5:50
So 3.3 – St 14.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
12 dní
all inclusive
27 050 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Praha 19:15
So 3.3 – So 17.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
15 dní
all inclusive
34 270 Kč
LM | Po slevě 20%
Letecky
Praha 14:00
Ne 4.3 – Ne 11.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
8 dní
all inclusive
22 294 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha 5:50
Ne 4.3 – St 14.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
11 dní
all inclusive
25 426 Kč
LM | Po slevě 23%
Letecky
Praha 5:50
Ne 4.3 – Čt 15.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
12 dní
all inclusive
27 036 Kč
LM | Po slevě 28%
Letecky
Praha 5:50
Ne 4.3 – Ne 18.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
15 dní
all inclusive
33 768 Kč
LM | Po slevě 26%
Letecky
Praha 15:15
Út 6.3 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj (A2S), přistýlka
6 dní
all inclusive
20 952 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha 14:00
St 7.3 – Ne 11.3.2018
2 lůžkový pokoj (A2S), přistýlka
5 dní
all inclusive
16 364 Kč
LM | Po slevě 22%
Letecky
Praha
St 7.3 – St 14.3.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
18 690 Kč
Letecky
Praha
St 7.3 – So 17.3.2018
2 lůžkový pokoj SUPERIOR, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
23 790 Kč
Letecky
Praha 5:50
St 7.3 – Ne 18.3.2018
3 lůžkový pokoj (A3S)
12 dní
all inclusive
28 938 Kč
LM | Po slevě 23%