Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Sunrise Royal Makadi Resort *****

Poloha
 • Nákupní možnosti, restaurace a bary cca 15 km
 • Letiště Hurghada cca 35 km
Pláž
 • Písčitá pláž s pozvolným vstupem leží přímo u areálu hotelu
 • Bar, sprchy a WC
 • Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma
Ubytování
 • Standardní pokoj
 • Individuální klimatizace
 • Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
 • Telefon, SAT-TV
 • Minibar zdarma
 • Balkon nebo terasa
 • Děts. postýlka na vyžádání zdarma
 • Rodinný pokoj
 • Je prostornější a má oddělenou ložnici
Popis
 • Recepce, směnný bankomat
 • 8 restaurací a 6 barů (provoz je závislý na sezóně)
  Nákupní galerie, diskotéka
 • Fitness, wellness, kadeřnictví
 • Konferenční místnost
 • 6 bazénů a bazén pro děti (1 z bazénů vyhřívaný 1. 11.-31. 3.)
 • Aquapark zdarma
 • Lehátka a slunečníky zdarma
Internet
 • Wi-Fi na recepci a v lobby zdarma
Sport a zábava
 • Zdarma: animační programy, plážový volejbal, fitness centrum, fotbal, šipky, stolní tenis, tenis
 • Za poplatek: sauna, služby wellness centra, masáže, kulečník, potápění, vodní sporty, tenis s osvětlením
Stravování
 • Ultra All Inclusive: snídaně, oběd, večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack, půlnoční snack, odpolední káva, čaj a zmrzlina, neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (10.00-24.00), minibar na pokojích je po příjezdu naplněn nealko nápoji (další doplnění za poplatek), voda denně zdarma
 • Dine Around: možnost využívat všechny ? la carte restaurace (nutná rezervace)

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

69 uživatelů

Pořadí

33. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

1.9.2017 | Lucie
Datum pobytu: 1.8.2017
Dovolenou jsme si užili, odpočinuli a dobře se najedli, Celkový dojem - dokonalá dovolená, rádi se vrátíme.

Nejnovější recenze

5
16.8.2016 | Kristýna
Datum pobytu 1.8.2016
5/5 - Úžasné
Na dovolenou jsme jeli ve dvou párech a za všechny mohu říct, že jsme opravdu byli nad míru spokojeni :-).
1
2.8.2016 | Žaneta
Datum pobytu 1.8.2016
1/5 - Nic moc
Rozhodně nedoporučuji
2
2.8.2016 | Lucie Kolaříková
Datum pobytu 1.7.2016
2/5 - Horší
Do tohoto hotelu, s těmito podmínkami už nikdy nepojedeme, i kdyby byl pobyt na měsíc zadarmo.... A ještě jako bonus ranní vycházka cca v 8 hodin od naší vily přes park k bazénu byla k nezaplacení - čím zahradníci zalévali zelený porost to opravdu nevíme, ale smrad to byl velký.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Sunrise Royal Makadi Resort *****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Katowice
Čt 23.11 – Čt 30.11.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
17 264 Kč
SLM | Po slevě 38%
Letecky
Lipsko 0:00
Čt 23.11 – Ne 3.12.2017
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
610 EUR
Letecky
Frankfurt 1:25
Čt 23.11 – Po 4.12.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
12 dní
all inclusive
693 EUR
SLM | Po slevě 5%
Letecky
Lipsko 0:00
Čt 23.11 – Po 4.12.2017
3 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
649 EUR
Letecky
Frankfurt 1:25
Čt 23.11 – Čt 7.12.2017
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
783 EUR
Letecky
Katowice
Čt 23.11 – Čt 7.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
26 624 Kč
SLM | Po slevě 39%
Letecky
Lipsko 0:00
Čt 23.11 – Čt 7.12.2017
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
772 EUR
Letecky
Bratislava
Pá 24.11 – Pá 1.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
17 264 Kč
SLM | Po slevě 38%
Letecky
Bratislava
Pá 24.11 – Pá 8.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
26 624 Kč
SLM | Po slevě 39%
Letecky
Frankfurt 0:20
So 25.11 – So 2.12.2017
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
608 EUR
Letecky
Katowice
Ne 26.11 – Ne 3.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
17 264 Kč
SLM | Po slevě 38%
Letecky
Lipsko 0:30
Ne 26.11 – Ne 3.12.2017
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
479 EUR
Letecky
Frankfurt 0:25
Ne 26.11 – St 6.12.2017
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
610 EUR
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Frankfurt 0:25
Ne 26.11 – Čt 7.12.2017
3 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
654 EUR
Letecky
Katowice
Ne 26.11 – Ne 10.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
26 624 Kč
SLM | Po slevě 39%
Letecky
Katowice
Čt 30.11 – Čt 7.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
17 264 Kč
LM | Po slevě 38%
Letecky
Katowice
Čt 30.11 – Čt 14.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
26 624 Kč
LM | Po slevě 39%
Letecky
Bratislava
Pá 1.12 – Pá 8.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
16 744 Kč
LM | Po slevě 32%
Letecky
Mnichov 0:00
Pá 1.12 – Pá 8.12.2017
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
437 EUR
LM | Po slevě 12%
Letecky
Mnichov 1:25
Pá 1.12 – Po 11.12.2017
3 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
572 EUR
Letecky
Bratislava
Pá 1.12 – Pá 15.12.2017
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
24 804 Kč
LM | Po slevě 33%
Letecky
Mnichov 1:25
Pá 1.12 – Pá 15.12.2017
3 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
713 EUR
Letecky
Frankfurt 0:20
So 2.12 – So 9.12.2017
3 lůžková suita
8 dní
all inclusive
490 EUR
Letecky
Lipsko 2:30
So 2.12 – St 13.12.2017
3 lůžková suita
12 dní
all inclusive
583 EUR
Letecky
Norimberk 0:00
Ne 3.12 – Ne 10.12.2017
3 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
492 EUR