400 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Swiss Belhotel Watu Jimbar ****

Poloha

Hotel se nachází v samém srdci Sanuru, cca 5 minut chůze od písečné pláže a v blízkosti 3 km dlouhé promenády s řadou restaurací, obchodů a jiných turistických atraktivit. Oblast Kuta, oblíbená mezi surfaři, je vzdálena cca 20 minut jízdy autem.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, 306 pokojů, restaurace, bar, konferenční místnosti, bazén, lehátka a slunečníky, obchod, prádelna s čistírnou.

Pokoje

DRPVX: koupelna/WC, individuální klimatizace, LCD TV/sat., telefon, minibar, trezor, set pro přípravu kávy a čaje, balkon.

DRR: viz DRPVX, prostornější.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou menu.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená cca 5 minut chůze od hotelu.

Sportovní nabídka
  • Zdarma: fitness.
  • Za poplatek: vodní sporty na pláži.
Wellnes

Masáže, relaxační a léčebné procedury

Internet
  • Zdarma: WiFi v resortu a na pokojích.
Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Doba transferu

25 min

Bali

Pro mnohé turisty znamená Bali pláže, zelené lesy a terasovitá rýžová políčka. Bali nabízí i bohatou kulturu, vesničky s tradicemi a místní přívětivé a milé obyvatele, které jsou proslulí svou řemeslnou zručností, především koženými výrobky, batikou, malbou a řezbářským uměním. Ostrov je výjimečný svou výraznou kulturou, jednotným životním stylem a hinduismem. Ve srovnání s ostatními indonéskými ostrovy je Bali relativně malé, měří 5630 km2 a počet obyvatel se pohybuje okolo 3 miliónů. Navštivte překrásný ostrov Bali, který ve vás zanechá krásné vzpomínky na zelený ostrov s nádhernou přírodou a atmosférou. Příjemné je i podnebí, celý rok se teploty pohybují kolem 30 °C.

Hotely Bali