Hotel Synergy Samui

  Thajsko, Ko Samui, Chaweng Beach

Synergy Samui

    Thajsko, Jihočínské moře, Ko Samui, Chaweng Beach
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

To pravé místo pro Vás! Výborný poměr kvality a ceny! Vhodné pro líbánky!

Přehled

v samotném centru Chaweng Beach moderní boutique resort bazén s výhledem na moře luxusní ubytování vilového typu možnost ubytování ve vile s bazénem Wi-fi internet zdarma

Stručná poloha

cca 15 minut jízdy z letiště přímo u písečné pláže Chaweng v severovýchodní části ostrova v blízkosti golfového hřiště

Poloha

Koh Samui, unikátní privátní vilový resort leží přímo u pláže, v samotném centru Chaweng Beach. Vzdálenost od letiště cca 15 minut jízdy.

Vybavení resortu

30 luxusních vil pěti kategorií. Restaurace, bar u bazénu, bazén, SPA centrum, fitness, šnorchlování, vodní sporty, golf, boutique, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Villa Connect - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, žehlička s žehlicím prknem. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Villa Connect pro 2 osoby s přistýlkou

Stravování

snídaně formou bufetu.

Názor CK

To pravé místo pro Vás! Výborný poměr kvality a ceny! Vhodné pro líbánky!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vily.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Koh Samui - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Synergy Samui ****
  • Lokalita dle CK: Ko Samui
  • Místo dle CK: Koh Samui

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Synergy Samui ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 743 677
dnes 7.30–17 h

Lokalita

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Nezávazná objednávka

Synergy Samui
    Thajsko, Jihočínské moře, Ko Samui, Chaweng Beach

Cena
46 240 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 743 677

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
46 240 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
15 260 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč