Popis

Popis hotelu The Blue Ivy Hotel and Suites ****

Popis hotelu

Obecný popis:

The Blue Ivy Hotel and Suites leží 250 m od písčité pláži. Nejbližší město je Paralimni (7 km). Další města: Larnaca (58 km), Nicosia (95 km). Hotel ve městě Protaras nabízí 120 pokojů a v roce 2018 prošel renovací, k dispozici je klimatizace a výtah. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici společenská místnost a vstupní hala. Personál tohoto 5 podlažního hotelu mluví anglicky. Je k dispozici dětské hřiště. Prázdninovou mobilitu vám zjednoduší půjčovna automobilů. K dispozici jsou 3 plavecké bazény s odděleným dětským bazénkem. Přímo u hotelového bazénu je bar, kde se mohou hosté odreagovat u sklenky drinku. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: Cape Greco National Park (7 km), Ayia Napa (8 km), letiště PFO (179 km), disko (200 m), letiště LCA (67 km) a WaterWorld Water Park (15 km). Z hotelu se snadno dostanete ke turistické informace, supermarketům, k barům a restauracím, autobusovým zastávkám, do středu města a stání taxíků. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí směnárnu, služku, domovníka zajišťujícího služby, pokojovou službu, služby prádelny a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty.

Stravování:

Hotel má 2 restaurace. All-inclusive: All-inclusive zahrnuje soft drinky, kávu a čaj a místní alkohol. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu The Blue Ivy Hotel and Suites si můžete vychutnat také vířivku či lázně. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness.

Další informace:

Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Protaras

Oblíbené turistické letovisko patřící mezi nejnavštěvovanější místa celého ostrova. Tato oblast je vzdálená cca 10 km od střediska Agia Napa. Centrum Protaras tvoří živé obchodní centrum s nesčetným množstvím obchůdků, restaurací a typických kyperských taveren s vynikající kuchyní. V Protaras se nachází velmi pěkný kostelík Svatého Eliáše a kostel Panny Marie. Mezi nejkrásnější pláže této oblasti patří dlouhá písečná pláž Fig Tree Bay s bohatou nabídkou vodních sportů. Samotné pobřeží v okolí letoviska je velmi členité, tvoří jej rozmanité útesy, mořské jeskyně a romantické malé pláže. Především rodiny s dětmi ocení návštěvu mořského akvária.

Vzdálenost od letiště cca 60 km.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.