400 m od pláže

Popis

Popis hotelu The Bugibba Hotel ***

Poloha

Hotel se nachází 14 km od centra města Valletta, oblast Bugibba. Mezinárodní letiště Malta je vzdáleno 25 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24h recepci, lobby s možností připojení WIFI (za poplatek), restaurace, bary v hotelu, 2 venkovní bazény s dětskou částí, vnitřní bazén, slunečníky a lehátka zdarma, společenskou místnost s TV, konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), prádelnu (za poplatek) a trezor na recepci (za poplatek). Nákupní možnosti v okolí hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou, fénem (za poplatek), klimatizací, satelitní TV, telefonem a balkonem.

Pláž a plážový servis

Nejbližší pláž 350 m od hotelu.

Sport a Fitness

Jacuzzi. Za poplatek- game room, mini golf, vodní sporty.

Stravování

BEZ STRAVY Možnost snídaně, polopenze nebo all inclusive za příplatek.

Pro děti

Dětské části bazénů.

Poznámka

Cenově zvýhodněné pobyty pro děti: 1. dítě do 11,99 let POBYT ZDARMA. Max. obsazenost standardního pokoje: 3 nebo 2+2. Infant na pokoji 2+2 není možný.Rodinný pokoj není k dispozici. Max. obsazenost SNGL pokoje 1+0.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Malta

Oblast Středozemního moře byla vždy místem bohatých dějinných událostí. Jedním z míst, kde se střetávaly různé kultury, bylo i Maltské souostroví. Historicky souostroví vzniklo vyvýšením pevninských desek, proto na mnohých skalních útvarech je zaznamenána hladina moře během celé historie. Malta, Comino i Gozo leží velmi blízko italské Sardínie. Od severní Afriky je dělí 250 km. Barva moře, které omývá břehy ostrovů, je tmavě modrá, místy přechází do tyrkysové nebo světlemodré barvy. Skalnaté pobřeží skrývá podmořský bohatý život, který díky čistotě moře je patrný pouhým okem. Malta je ideálním cílem dovolené pro kombinaci lenošení na pláži a poznávání zdejších památek. Vzhledem k původu ostrova nenalezneme zde mnoho písečných pláží. K nejkrásnějším plážím patří pláže v zálivu Mellieha Bay a Golden Beach. Mírné středozemské podnebí umožňuje turistům trávit slunnou dovolenou od dubna do konce října.

Malta - zavedení ekologické daně

S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta, Gozo, Comino) zavedena tzv. ekologická daň a to ve výši 0,5 EUR / osoba a noc, maximálně však 5 EUR / osoba a pobyt.

Ekologickou daň budou hradit osoby ve věku od 18 let. Poplatek budou vybírat přímo ubytovatelé v místě pobytu.

Hotely Malta