Hotel The Crane Resort

  Barbados, Diamond Valley

The Crane Resort

    Barbados, Diamond Valley
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Výhody nabídky
 • první hotel, který byl na Barbadosu postaven
 • u jedné z 10 nejkrásnějších pláží světa
 • lokace na útesu s překrásným výhledem
 • historická atmosféra
Letovisko

St. Philip

Umístění

Luxusní resort The Crane leží na jihovýchodním pobřeží Barbadosu, na mořském útesu nad půvabnou pláží, k níž se dostanete výtahem.Půl hodiny od hotelu se nachází hlavní město Bridgetown. Stotisícová metropole je častým cílem turistů z celého světa nejen kvůli příjemnému, teplému klimatu, ale i památkám, jejichž historie sahá až roku 1628, kdy byl Bridgetown založen.

Pláž

Leží na stejnojmenné pláži, kterou televizní dokumentární série Lifestyles of the Rich and Famous zařadila mezi deset nejkrásnějších pláží světa.

Hotel

Historický ráz hotelu starého přes sto let neporušila ani rekonstrukce, která jej zařídila všemi moderními vymoženostmi, které zajišťují větší pohodlí, ale neubírají nic z původní atmosféry. Lokace na útesu dává nádherný výhled i pocit výlučnosti.Hotel evokující hrad s věží a něžnými balustrádami s jedinečným okolím tvořeným zahradou protkanou seskupením bazénů ve tvarech lagun, nad nimiž se klenou historizující můstky. Klientům je k dispozici recepce, půjčovna aut, parkování, obchody, směnárna, konferenční místnosti, internet.

Pokoje

Hotel The Crane nabízí velmi různorodé ubytování, můžete bydlet v hlavní historické budově, v rezidenčních apartmánech nebo ve vilách. Základní vybavení všech pokojů a suit tvoří klimatizace, televizor, DVD přehrávač, internet, jacuzzi, fén, telefon, žehlička, trezor.Private ResidencesRozlehlé přízemní suity nabízejí několik kategorií: Junior Suite, One Bedroom, Two Bedroom, Three Bedroom.The Crane's Private Residences nabízejí příjemnou kombinaci majestátnosti 19. století s pohodlím století jednadvacátého. Jsou situovány v přízemí, rezidence se dvěma ložnicemi mají navíc soukromý bazén.Historic HotelHistorická budova hotelu nabízí osmnáct pokojů v kategoriích: Hotel Rooms, One Bedroom Suites, Two Bedroom Suites. Pokoje jsou zařízeny starobylým stylovým nábytkem, mahagonovou postelí s nebesy a mají výhled na oceán.VillasVilly jsou rozmístěny na rozlehlých hotelových pozemcích resortu The Crane. Nabízejí ubytování o velikosti 270 -370 m2 a podle rozlohy mají jednu až tři ložnice, dále velký obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, několik koupelen s jacuzzi. Disponují velkým balkonem a některé dokonce střešní terasu pro slunění nebo grilování v dokonalém soukromí.

Stravování

Hotel nabízí ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Rekreace

Hotel nabízí krásné pláže, ideální ke koupání a vodním sportům, soustavu bazénů, kvalitně vybavené fitness centrum, tenisové kurty. Hotelové lázně poskytují mnoho relaxačních i zkrášlovacích kůr za použití boikosmetiky včetně masáží, manikůry, pedikůry, péči o celé tělo či obličej.

Základní cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě s přestupem včetně tax a příplatků
 • transfery v cíli zájezdu
 • počet nocí dle nabídky
 • stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení
 • služby anglicky mluvícího zástupce zahraničního partnera
 • virtuální český delegát
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Čedok a.s., IČ 60192755.
Název hotelu dle pořadatele: The Crane Resort ****
Lokalita dle pořadatele: Barbados, Saint Philip
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Crane Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 244 417
dnes 8–18 h

Lokalita

Nezávazná objednávka

Číslo zájezdu: 2 244 417

Zájezd

dospělá osoba
2
120 989 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
3 552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
2 160 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
960 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 16 dní
0
1 Kč