Popis

Popis hotelu The Grand Hotel *****

Krátký popis

první 5-hvězdičkový hotel v Sahl Hasheesh
luxusní dovolenou na nejvyšší úrovni
přímo na dlouhé pláži v zálivu

Přehled

Poloha
Hotel se nachází přímo na soukromé písečné pláži se snadným přístupem ke křišťálově čisté vodě Rudého moře v exkluzivní oblasti Sahl Hasheesh. Středisko je v docházkové vzdálenosti od starého města a nachází se na 12 km dlouhé promenádě. Centrum města Hurghada je 25 km severně (bezplatná kyvadlová doprava do Hurghady) a přibližně 18 km od letiště.

Vybavení
Luxusní rezort je architektonickou směsicí faraonského a andaluského stylu. Tento nový, 5hvězdičkový hotel RED SEA HOTELS, je vhodný pro ty, kteří hledají špičkové služby, ubytování a kuchyni, a nabízí příjemnou dovolenou v uvolněné atmosféře.
V lobby a lobby baru je k dispozici bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také bufetová restaurace a 4 a la carte restaurace (s rezervací), 5 snack barů a plážový klub. K dispozici je také wellness centrum s fitness centrem a lázněmi.
V prostorném areálu je bazén (v zimě vyhřívaný). Lehátka, matrace a slunečníky jsou k dispozici zdarma na slunečních terasách a na pláži. Ručníky jsou k dispozici v praktické tašce ve vašem pokoji.

Vezměte prosím na vědomí, že hotel není obecně vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Hotel bude otevřen 1. 11. 2019

Pokoje

Standardní pokoje mají sprchu, WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci (individuálně nastavitelnou), trezor, minibar, WLAN (za poplatek), satelitní TV, telefon.

Junior suite jsou vybaveny stejně jako standardní pokoje,jen mají výhled na bazén nebo na moře. K dispozici je také Junior Suite (DJP / EJP), který má přímý přístup do bazénu.

Sport

Animace během dne, živá hudba ve večerních hodinách.

Za poplatek:posilovna, lázeňské procedury, potápění a vodní sporty u místních poskytovatelů přímo u pláže.

Stravování

All-inclusive
Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední občerstvení s koláči a zmrzlinou, místní nealkoholické nápoje, čaj 24 hodin a alkoholické nápoje od 10 hodin do 24 hodin.

Další služby jsou k dispozici na místě za příplatek.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Hotely Hurghada