Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu The Jayakarta Bali Beach Resort ****

Poloha

Jen pár kroků od pláže Legian a na dosah zabavních a nákupních center. V centru velmi oblíbené lokality Legian

Vybavení

Součástí hotelu jsou 3 bazény, bar, wellness a spa, plážové kluby Cocoon, Sunset Star a Double Six

Pokoje

DRST: Koupelna/WC (vysoušeč vlasů na požádání), klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, trezor, set na přípravu kávy/čaje, balkón/terasa.  Pokoj je vybaven buď dvěma postlemi (single bed) nebo jednou velkou (king-size bed). Pokoje v přízemí mají z terasy vstup k bazénu

Zábava

Večerní zábavní program

Stravování

Snídaně, polopenze

Pláž

Veřejná písečná pláž vzdálena cca 300 m

Sportovní nabídka

Zdarma: Bazén, dětský bazén, fitness, stolní tenis, biliár, tenisový kurt Za poplatek: Tenisové vybavení

Wellnes

Zdarma: sauna, fitness,  bazén, sluneční terasa Za poplatek: masáže, lázně a wellness procedůry

Internet

Zdarma: WiFi v celém hotelu

Platební karty

VISA/EC/MC/AMEX/Dinners Club

Doba transferu

30 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bali

Pro mnohé turisty znamená Bali pláže, zelené lesy a terasovitá rýžová políčka. Bali nabízí i bohatou kulturu, vesničky s tradicemi a místní přívětivé a milé obyvatele, které jsou proslulí svou řemeslnou zručností, především koženými výrobky, batikou, malbou a řezbářským uměním. Ostrov je výjimečný svou výraznou kulturou, jednotným životním stylem a hinduismem. Ve srovnání s ostatními indonéskými ostrovy je Bali relativně malé, měří 5630 km2 a počet obyvatel se pohybuje okolo 3 miliónů. Navštivte překrásný ostrov Bali, který ve vás zanechá krásné vzpomínky na zelený ostrov s nádhernou přírodou a atmosférou. Příjemné je i podnebí, celý rok se teploty pohybují kolem 30 °C.

Indonésie

Indonésie je nyní čtvrtá nejlidnatější země světa. Navzdory tomu plocha celkem 17 500 ostrovů je dostatečně velká na to, aby se na každém z nich našel nějaký panenský kout stvořený pro nezapomenutelnou exotickou dovolenou. Některá jména indonéských ostrovů jsou celosvětovým synonymem pro tropický ráj. Nejznámější je v tomto ohledu Bali. Vskutku jedinečná je biota Indonésie. Žije zde po Brazílii nejvíce druhů živočichů a rostlin na světě. Umožněno je to samozřejmě četnými porosty tropického pralesa. Indonéská ekonomika je nejrychleji rostoucí v celé jihovýchodní Asii. Své zastoupení v ní má i cestovní ruch. V Indonésii je toho tolik co poznávat. Věděli jste, že v celé Indonésii se hovoří více než čtyřmi sty jazyky? Mimořádně bohatý je podmořský život kolem indonéských ostrovů, potápění a šnorchlování jsou proto velmi oblíbené a vyhledávané aktivity.

Hotely Bali