The Kimberley Hotel

  Hong Kong, Kowloon

The Kimberley Hotel

    Hong Kong, Kowloon
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Program
1: ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení 1,5 hodiny před odletem.
2: HONGKONG
Přílet do Hongkongu, transfer do hotelu, ubyto vání. V pozdních odpoledních hodinách doporuču jeme prohlídku nej vý znam - něj ší městské čtvrti Kowloon a náv ště vu některé z mnoha míst ních, filipín ských či korejských restaurací. Nocleh.
3: HONGKONG - (MACAO)
Snídaně. Polodenní prohlídka města: návštěva Victoria Peaks, ze které uvidíte panoráma města, ostrov Hongkong, Kow loon, ptačí trhy, Chenny Ciah - rybářské město, bankovní centrum, obchodní centrum. Po domluvě s průvodcem mož no tuto prohlídku přesunout na další den a absolvovat celodenní fakultativní lodní výlet do bývalé portugalské kolonie Macao, známé především jako území s největší koncentrací kasin. Během dne bude dostatek příleži tos tí k prohlíd ce pamě ti hodností tohoto maličkého území s mediteránním šarmem. Nocleh.
4: HONGKONG - PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Prahy.
5: PŘÍLET DO PRAHY
Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.
Popis hotelu The Kimberley Hotel ***+ 3.5*
Popis

moderní hotel s 546 pokoji se nachází v centru turistické čtvrti Kowloonu, v nejbližší blízkosti obchůdků a mnoha restaurací. Nedaleko je stanice metra a přístaviště.

Vybavení

2 restaurace, kavárna, konferenční a business centrum, hlídání dětí

Zábava a sport

fitness centrum, masáže

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Vybavení pokojů

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV se satelitním příjmem, telefon, přístup na internet, minibar, rychlovarná konvice, pokojový trezor

Na pokoji maximálně 3 osoby.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Kimberley Hotel ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 321 993
dnes 8–18 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-the-kimberley-hotel-hongkong-hong-kong-z1321993/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).