Hotel The Oitavos - Golf

  Portugalsko, Lisabon, Cascais

THE OITAVOS - golf

    Portugalsko, Lisabon, Cascais
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Luxusní 5hvězdičkový hotel Oitavos nabízí kombinaci moderního designu a panenské přírody v přírodním parku Sintra-Cascais. Nachází se přímo na golfovém hřišti Oitavos, nedaleko městečka Cascais, cca 30 km od hlavního města Lisabon.

Vybavení hotelu

Hotel v moderním stylu je velmi vkusně designově zařízen a je určený převážně golfovým nadšencům, neboť se nachází přímo u dvou špičkových 18-ti jamkových hřišť. Nabízí krásný výhled na okolní  divoké pobřeží a nedaleký útes Cabo da Roca, nejzápadnější výběžek Euroasie. V hotelu najdete lázeňské centrum s přírodními, organickými produkty, wellness službami, zahradou a vyhřívané bazény s mořskou vodou. 

Vybavení pokoje

Všechny elegantní lofty a apartmá jsou moderně zařízené v bílých a modrých barvách. K dispozici jsou velké, pohodlné postele, 2 satelitní TV s plochou obrazovkou a kávovar Nespresso. Součástí je moderní koupelna se samostatnou komodou. Ubytování zahrnuje v některých případech obývací pokoj. Lofty/apartmá mají otevřený obývací prostor se soukromým balkonem s úchvatným výhledem.

Stravování

Hosté se mohou těšit na nabídku moderní kuchyně v hotelové restauraci Ipsylon Lounge s výhledem na bazén a do zahrady. Pouhé 3 minuty pěšky od hlavní budovy je další hotelová restaurace, Verbasco. Hosté si zde mohou posedět v uvolněné atmosféře a vychutnat si portugalské speciality a tapas. Připravené je i sushi a speciální menu. Na vyžádání a dle dostupnosti je k dispozici také specialita šéfkuchaře. V hotelu Oitavos je i bar, který do pozdních hodin podává širokou nabídku nápojů.

Sport a zábava

Hotel Oitavos poskytuje wellness centrum s kompletní nabídkou včetně přírodních a bio procedur. Na místě je 10 masážních místností, vířivka a suché i parní sauny. Hosté mohou navštívit nepřetržitě otevřené fitness centrum nebo zajít na lekce jógy či pillates. Ke sportovnímu zázemí patří tenisový kurt, hřiště na padel i squash, skupinové fitness lekce, fitness akademie a 25metrový plavecký bazén. Od května do září je v provozu venkovní bazén se slanou vodou, kde si lze příjemně odpočinout s koktejlem nebo osvěžující limonádou z baru.

Základní cena zahrnuje

  • 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji superior loft se snídaní
  • 2x green fee Oitavos Dunes
  • 3x dle výběru Quinta da Marinha, Penha Longa, Estoril, Belas, Lisbon Sport Club (vždy pouze 1x na stejném hřišti)

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Snail Travel, IČ: 28481020. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: THE OITAVOS - golf *****
  • Lokalita dle CK: Lisabon
  • Místo dle CK: Cascais

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

The Oitavos - Golf *****
Typ pláže: špatný přístup, písčitá
Vzdálenost od pláže: 5000 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 764 194
dnes 7.30–18 h

Lokalita

Portugalsko

Menší ze dvou zemí na Pyrenejském poloostrově představuje nedoceněnou turistickou destinaci. Každoročně Portugalsko láká tisíce Čechů na vůni pomerančů i dalšího ovoce a chuť pravého portského vína. Jih země je proslavený nádhernými plážemi a bohatým nočním životem. Jedná se o oblast Algarve, je zde vybudováno nejvíce hotelů a moře je v rámci Portugalska nejteplejší. Střed země uspokojí milovníky historie díky četným kulturním památkám a hlavnímu městu Lisabonu. Sever vábí na staré lidové tradice v malých vesničkách a na pověstné vinné sklípky. Síla portugalského patriotismu je zde největší a centrem oblasti je velmi známé Porto. Portugalsko má asi deset a půl milionu obyvatel, tedy stejně jako Česká republika. K Portugalsku náleží i další dvě oblíbené ostrovní destinace, Azorské ostrovy a Madeira.

Od 1. 5. 2017 bude ve městě Santa Cruz na portugalském ostrově Madeira vybírána pobytová taxa “ecotax” ve výši 1 EUR/os./noc, max. 5 EUR/os./pobyt. Poplatek bude hrazen přímo v místě pobytu ubytovateli. Nařízení se vztahuje na všechny typy ubytovacích zařízení v obci Santa Cruz. Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18 let věku.

Nezávazná objednávka

THE OITAVOS - golf
    Portugalsko, Lisabon, Cascais

Cena
36 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 764 194

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
36 790 Kč

Pojištění

komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní pojištění Generali (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč