| Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu The Palace Old Town *****

Poloha

Hotel se nachází v centru města. Vzdálenost od letiště je 11,5 km.

Vybavení Hotelu

Hotel nabízí klientům 24hodinovou recepci, restauraci, lobby bar, zahradu, terasu, bezpečnostní schránky, obchody, business centrum, konferenční prostory, prádelnu . Celý hotel je klimatizovaný. Na vyžádání zajišťuje vypůjčení aut. Přístup na internet je v celém hotelu.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, balkonem, minibarem, bezpečnostní schránkou, satelitní TV, telefonem, klimatizací, fénem na vlasy, rádiem, kávovarem a DVD. Pokoje jsou možné doplnit dětskou postýlkou.

Pláž & plážový servis

Pláž Jumeirah je vzdálena 10km.

Sport & Fitness

Aktivity: Sauna, fitness, wellness centrum, masáže, jacuzzi, knihovna, turecké lázně, venkovní bazén. V blízkosti hotelu je možnost golfu, půjčení kánoje, tenisový kurt, basketball, běžecká dráha a squash.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Vízum

Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily. V případě cest do SAE za jakýmkoliv účelem stále platí vízová povinnost pro občany ČR. Víza musí být vyřízena předem. K žádosti, kterou podává místní sponzor, je vyžadována minimálně kopie datové stránky cestovního pasu s fotografií a originál či scan fotografie standardního pasového rozměru. Doporučuje se, aby cestující před odletem měl kopii svého vstupního víza stále po ruce, protože letecká společnost jej bez něho nemusí ani přijmout na palubu letadla. Turistická i návštěvní víza SAE jsou udělována pouze jako jednorázová. Při opuštění území SAE jejich platnost zaniká bez ohledu na ve vízu vyznačenou dobu platnosti. Ke vstupu do SAE je dále vyžadováno standardní cestovní zdravotní pojištění.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Hotely Dubai