200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu The Royal Suites Yucatan By Palladium *****

Výhody
  • hotel pouze pro dospělé
  • přímo na pláži s bílým pískem na karibské straně
  • WiFi v celém hotelu zdarma
Popis hotelu

Hotel pouze pro dospělé. Přímo na pláži s bílým pískem na karibské straně. WiFi v celém hotelu zdarma.

Poloha

klidná. Nákupní a zábavní možnosti cca 3 km. Od známého letoviska Playa del Carmen je hotel vzdálen cca 20 min. jízdy. Mezinárodní letiště v Cancunu leží cca 90 km od hotelu.

Pláž

přímo na krásné pláži s bílým pískem Playa Kantenah na karibské straně.

Vybavení

tento překrásný hotel pouze pro dospělé patří ke komplexu Grand Palladium. Celkem disponuje 130 luxusními pokoji a suite. K dalšímu vybavení hotelu patří lobby s recepcí, WiFi v lobby i na pokojích zdarma. Dále bufetová restaurace, 1 a-la-carte restaurace, 2 bary. Ve venkovní části se nachází 3 bazény (jeden z toho se slanou vodou). Hosté mohou navíc využívat veškeré zázemí přilehlého Palladium hotelu (tj. 5 bufetových restaurací, 9 a-la-carte restaurací, 26 barů, různé nákupní možnosti a velkoryse navržený bazénový komplex). Kyvadlová doprava mezi resorty je k dispozici.

Ubytování

Royal Junior Suite (A1D/A2D/A3D): cca 58 m2, vybaveny klimatizací, střešním ventilátorem, koupelnou se sprchou, vanou, WC, fénem, županem, přezůvkami, satelitní TV, DVD přehrávač, telefonem, trezorem, iPod dokovací stanicí, kávovarem, minibarem, pohovkou vhodnou i ke spaní, WiFi připojení na internet, setem na žehlení (žehlička a žehlicí prkno). Royal Service služby. Vířivka na balkoně nebo v pokoji. Royal Suite (A2C/A3C): cca 74 m2, s royal service službami, navíc oddělená obývací část s pohovkou vhodnou ke spaní, jinak stejné vybavení jako A1D/A2/A3D. Royal Maya Suite (A2E): cca 71 m2, jsou umístěny v bungalovech u umělého jezírka a mají vlastní vchod. Navíc pokoje disponují prostorným obývacím pokojem s pohovkou a venkovní sprchou v majském stylu. Terasa nad umělým jezírkem s výhledem na moře. Premium pokoje (A1K/A2K/A3K): ve vyšších patrech s balkonem, jinak stejné vybavení jako A2C/A3C.

Stravování

all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Večeře možné také jako a-la-carte. Odpoledne káva a snacky. Místní a mezinárodní alkoholické i nealkoholické nápoje.

Sport/aktivity

basketball, fitness, fotbal, jízda na kajaku, tenis a windsurfing. Diskotéka a divadlo.

Internet

WiFi v lobby i na pokojích zdarma.

Wellness

za poplatek: různé procedury a masáže ve SPA a wellness centru.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta; platba kartou: VISA, MasterCard; Am. Express. místní kategorie: 5.

Upozornění

hotel pouze pro dospělé. Možný pobyt osob až od 18 let; ekologická daň: od 1.1.2017, cca 1 USD/pokoj/noc, platba při odjezdu z hotelu.

Ušetřete

dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Hotely Quintana Roo