Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu The Tanjung Benoa Beach Resort ****

Poloha

Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. The Tanjung Benoa Beach Resort - Bali se nachází na pláži Nusa Dua v letovisku Tanjung Benoa a nabízí wellness centrum, venkovní bazén s barem, ke kterému se dá doplavat, vodní sporty a 3 restaurace. Rezort každou hodinu zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravou do nákupního centra Bali Collection.

Vybavení

Bazén, sluneční terasa, zahrada, lobby, welness, tenisové kurty, fintness centrum, dětské hřiště. 

Pokoje

Prostorné pokoje v tradičním balijském stylu s tropickými prvky mají příjemnou atmosféru, moderní vybavení, dřevěný nábytek, minibar, bezpečnostní schránku a příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Sportovní nabídka

Na místě je k dispozici tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis i šipky. Za poplatek vodní sporty. 

Wellnes

Přímo na hotelu. 

Doba transferu

30 min

Bali

Pro mnohé turisty znamená Bali pláže, zelené lesy a terasovitá rýžová políčka. Bali nabízí i bohatou kulturu, vesničky s tradicemi a místní přívětivé a milé obyvatele, které jsou proslulí svou řemeslnou zručností, především koženými výrobky, batikou, malbou a řezbářským uměním. Ostrov je výjimečný svou výraznou kulturou, jednotným životním stylem a hinduismem. Ve srovnání s ostatními indonéskými ostrovy je Bali relativně malé, měří 5630 km2 a počet obyvatel se pohybuje okolo 3 miliónů. Navštivte překrásný ostrov Bali, který ve vás zanechá krásné vzpomínky na zelený ostrov s nádhernou přírodou a atmosférou. Příjemné je i podnebí, celý rok se teploty pohybují kolem 30 °C.

Hotely Bali