Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu The Vijitt Resort Phuket *****

Poloha

ODLETY PRAHA VÍDEŇ
LETIŠTĚ 45 KM 60 MIN
NA PLÁŽI
OKOLÍ KLIDNÉ

Vybavení hotelu

5 restaurací a barů, vinný sklep
bazén
fitness centrum
wellness
dětský klub

Vybavení pokoje

POKOJ TYP DELUXE VILLA:
vilka
klimatizace
LCD TV, trezor
minibar
rychlovarná konvice
koupelna, WC
vysoušeč vlasů
balkón

Služby v ceně

SNÍDANĚ BUFET
KLIMATIZACE

Služby za poplatek

INTERNET

Popis programu

Luxusní resort vilkového typu se nachází přímo na pláži Rawai v jižní části ostrova Phuket. V okolí hotelu restaurace, bary a obchody. Vzdálenost na Patong cca 40 min. Vhodný pro náročnější klienty. Za příplatek pokoj typu Pool Villa.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

15.3.2017 | Michaela V.
Datum pobytu: 1.10.2016
Celkově se mi hotel líbil.

Nejnovější recenze

5
15.3.2017 | Michaela V.
Datum pobytu 1.10.2016
5/5 - Úžasné
Celkově se mi hotel líbil.

Phuket

Phuket je největší ostrov Thajska, ležící asi 700 km jižně od Bangkoku, omývaný vodami Andamanského moře. Původně se zde těžil cín, ale během několika posledních desetiletí se stal vyhledávaným turistickým cílem, ideálním pro strávení dovolené s koupáním v čistém moři. Krásné pláže, malé i velké zátoky, azurově modrá voda uspokojí každého návštěvníka. Ostrov nabízí i řadu výletů - motýlí farma, jízda na slonech, okruh ostrovem a lodní výlety, z nichž asi nejkrásnější je výlet na souostroví Phi Phi nebo výlet do oblastif Krabi a Phan Nga proslulé vápencovými útvary, kde se natáel slavný film s Jamesem Bondem.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Phuket