Hotel Three Corners Sunny Beach

  Egypt, Hurghada, Hurghada - sever

4/5

Three Corners Sunny Beach Resort

    Egypt, Hurghada, Hurghada - sever
Původní cena
22 570 Kč/os

Cena
18 513 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 448 901
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátký popis

20 minut od letiště
lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma

Přehled

Poloha:

Tento hotel se nachází přímo na soukromé pláži v Hurghadě. V asi 8 km jsou různé nákupní a zábavní zařízení, staré město je asi 12 km. Letiště Hurghada je vzdáleno přibližně 15 km.

Vybavení:

Hotel byl zrekonstruován v roce 2014 a má 303 pokojů rozložených na 3 podlaží. Interiér zahrnuje lobby, recepci (24 h), trezor, bankomat, lobby bar, kadeřnictví, mini market, obchod, restauraci a 3 bary, stejně jako WLAN (za poplatek) a internetový koutek (za poplatek). K dispozici je také TV místnost s německými kanály. K vybavení patří několik restaurací (asijské, italské, mezinárodní, středomořské a la carte) s terasou a klimatizací. Bazén se nachází v zahradní krajině a zahrnuje několik bazénů (sezónní vyhřívaný), samostatný dětský bazén, skluzavka pro děti a několik tobogánů a bar u bazénu (sezónní) a je obklopen sluneční terasou. Na pláži a u židlí u bazénu jsou připraveny polštáře, ručníky a slunečníky. V baru na pláži (sezónní) si hosté mohou vychutnat občerstvení.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (cca 33 m?) mají koupelnu nebo sprchu, WC, vysoušeč vlasů, trezor, minibar (za poplatek), kabelový internet (za poplatek), WLAN internet (za poplatek), telefon, DVD přehrávač a satelitní TV.Klimatizace je centrálně řízená, dlážděná podlaha a balkon nebo terasa.

Rodinné pokoje (cca 51 m?) jsou větší se stejným vybavením.

Sport

Zdarma:

plážový volejbal, stolní tenis, šipky, vodní aerobik, vodní pólo, aerobik, minigolf a Boccia

Za poplatek:

jízda na koních, velbloudech, potápěčské centrum, masáže, aqua centrum

Pro děti

Trixie dětský klub od 10 do 17 hodin pro děti ve věku 4-8 let a 8-11 let, dětské hřiště, dětský bazén a dětské skluzavky

Stravování

All inclusive:

snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu. Večeře jsou nabízené v různých tématických variacích. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou od 10:00 do 24:00. Lehká svačina od 15:00 do 17.00 hodin a zmrzlina od 16.00 do 17.00 hod.

Základní cena zahrnuje

  • Letištní taxy a poplatky

Základní cena nezahrnuje

  • Víza

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář ETI, IČ: 05923697. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Three Corners Sunny Beach Resort ****
  • Lokalita dle CK: Hurghada
  • Místo dle CK: Hurghada

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Three Corners Sunny Beach ****
Typ pláže: písčitá, molo
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 448 901
dnes 9–18 h

Hodnocení

63. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

4/ 5 11 recenzí


pavel kacr prosinec 2018
Nej dovolena egypt. dobry den v prosinci jsem byl s vasi cestovkou v egypt,hotel supper personal vyborne jidlo ,dele gatka fajn pani,chtel bych zejmén... celá recenze


Veronika září 2018
Super hotel. Bezva klid, relax a vše co si člověk může přát k odpočinku na dovolené ... celá recenze


anna duben 2018
Pohoda. pohoda pohoda... celá recenze

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Three Corners Sunny Beach Resort
    Egypt, Hurghada, Hurghada - sever

Původní cena
22 570 Kč/os

Cena
18 513 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 448 901

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
18 513 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč