Přímo u pláže | Typ pláže: molo, písčitá

Popis

Popis hotelu Three Corners Sunny Beach ****

Poloha

Hotel se nachází přímo na vlastní oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Centrum letoviska El Gouna cca 8 km, Hurghada cca 12 km. Shuttle service do letoviska El Gouna a Hurghada (za poplatek).

Vybavení

Hotel disponuje 303 pokoji, které jsou rozděleny do hlavní jednopodlažní budovy a několika dvoupodlažních vedlejších budov. Internet (za poplatek)a WiFi ve veřejných prostorách ho - telu (za poplatek), prádelna (za poplatek), minimarket, divadlo. Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, jeden s třemi skluzavkami. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): vybavené satelitní TV, minibarem (za poplatek), trezorem (zdarma), individuální klimatizací, prostorem k pose-zení, fénem, sprchou, balkonem nebo terasou s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (2B): prostornější, opticky oddělená místnost, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Sport a jiné aktivity

Aerobic, stolní tenis, plážový volejbal, vodní polo, šipky, vodní pólo, vodní g ymnastika, boccia, minigolf. Za poplatek: biliár, potápění, škola potápění, šnorchlování, masáže na pláži, jízda na velbloudovi. V okolí golfové hřiště (8 km).

Zábava

Animační programy.

Pro děti

Miniklub (od 4 let od 8 let a od 9 let do 12 let). Samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

All inclusive.

All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snídaně a večeře v restauraci Soleil (požadováno vhodné oblečení na večeři) a obědy v restauraci Shams Beach (saláty, sendviče a speciality dne). 3x týdně veče - ře v restauraci Dolce Vita (za poplatek). Snacky od 15:00 hod. do 16:00 hod. Káva, čaj a zákusky, zmrzlina od 16:00 hod. do 17:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod.

Pro rodiny

Miniklub (od 4 let od 8 let a od 9 let do 12 let). Samostatný dětský bazén. Dětské hřiště. Dětské menu v restauraci. Dětské postýlky, dětské židličky v restauraci (zdarma).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

73. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

27.8.2017 | tonny mannero
Datum pobytu: červenec 2017
jsem spokojen jedu znova

Nejnovější recenze

1
16.11.2016 | Eva Vytisková
Datum pobytu listopad 2016
1/5 - Nic moc
No,,,velké zklamání,,,cena za zájezd tomu absolutně neodpovídá,,,,ztratily jsme jedno odpoledne a jeden večer. takže žádných 7 nocí.
2
7.7.2015 | Renča
Datum pobytu červen 2015
2/5 - Horší
Nic moc za ty peníze, jsou lepší, snad příště to vyjde.
5
1.8.2013 | Lucie Vajdová
Datum pobytu červenec 2013
5/5 - Úžasné
Chceme zpátky.

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Three Corners Sunny Beach ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 419 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Katowice
Čt 25.1 – Čt 1.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 050 Kč
SLM | Po slevě 46%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
12 387 Kč
SLM | Po slevě 19%
Letecky
Katowice
Čt 25.1 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 50%
Letecky
Bratislava
Pá 26.1 – Pá 2.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 190 Kč
SLM | Po slevě 24%
Letecky
Linz 6:20
Pá 26.1 – Pá 2.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 151 Kč
SLM | Po slevě 13%
Letecky
Bratislava
Pá 26.1 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 50%
Letecky
Praha
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARDNÍ, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 990 Kč
SLM | Po slevě 41%
Letecky
Vídeň 14:40
So 27.1 – So 3.2.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
all inclusive
11 366 Kč
Letecky
Praha
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
SLM | Po slevě 50%
Letecky
Vídeň 14:40
So 27.1 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
13 999 Kč
SLM | Po slevě 5%
Letecky
Katowice
Ne 28.1 – Ne 4.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 544 Kč
LM | Po slevě 44%
Letecky
Katowice
Ne 28.1 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 404 Kč
LM | Po slevě 50%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 1.2 – Čt 8.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 151 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Vídeň 6:30
Čt 1.2 – Čt 15.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
14 805 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Bratislava
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
10 504 Kč
LM | Po slevě 49%
Letecky
Linz 6:20
Pá 2.2 – Pá 9.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
11 957 Kč
LM | Po slevě 11%
Letecky
Bratislava
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
12 584 Kč
LM | Po slevě 57%
Letecky
Linz 6:20
Pá 2.2 – Pá 16.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
13 999 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 3.2 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 284 Kč
LM | Po slevě 45%
Letecky
Vídeň 14:40
So 3.2 – So 10.2.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
all inclusive
22 436 Kč
Letecky
Praha
So 3.2 – So 17.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
14 144 Kč
LM | Po slevě 51%
Letecky
Vídeň 14:40
So 3.2 – So 17.2.2018
2 lůžkový pokoj
15 dní
all inclusive
19 373 Kč
Letecky
Praha 0:50
Ne 4.2 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
all inclusive
11 790 Kč
LM | Po slevě 35%
Letecky
Budapešť
Ne 4.2 – Ne 11.2.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
9 204 Kč
LM | Po slevě 55%