Hotel Titanic Beach Lara

  Turecko, Antalya, Lara

Hotel Titanic Beach Lara

    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Letovisko

Lara

Umístění

Luxusní hotel s osobitou architekturou se nachází ve vzrostlé zahradě přímo u pláže, cca 12 km od centra Antalye, cca 10 km od letiště; nákupní možnosti v blízkosti hotelu.

Pláž

Písčitá pláž se nachází přímo u areálu hotelu, přístup přes zahradu, lehátka a slunečníky zdarma.

Hotel

Vstupní hala, recepce, výtahy, hlavní restaurace, 5 a la carte restaurací (nejsou součástí all inclusive), 8 barů, cukrárna, konferenční místnosti, WiFi v areálu hotelu zdarma, minimarket, obchody; za poplatek internetová kavárna, půjčovna aut. 3 bazény, bazén s aquaparkem, dětský bazén, krytý bazén; lehátka a slunečníky zdarma, osušky za vratný depozit.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, župany, WC), klimatizací, SAT/TV, trezorem, minibarem, setem na přípravu kávy/čaje a balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje s bočním výhledem na moře.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovým způsobem, pozdní snídaně, lehké občerstvení během dne, noční občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.

Rekreace

Aquapark (od 6 let), tenisové kurty, fotbal, basketbal, plážový volejbal, vodní pólo, aerobic, boccia, večerní zábavné programy, taneční lekce, dětské hřiště, olympijský bazén, miniclub, fitness, turecká lázeň, sauna, vířivka; za poplatek kulečník, bowling, Spa centrum - procedury v turecké lázni, masáže, kosmetické procedury.

Základní cena zahrnuje

* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Titanic Beach Lara *****
  • Lokalita dle CK: Antalya
  • Místo dle CK: Lara

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 478 398
dnes 7.30–20 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Hotel Titanic Beach Lara
    Turecko, Antalya, Turecká riviéra, Lara

Cena
51 970 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 478 398

Zájezd

dospělá osoba
2
51 970 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč