Hotel Tivoli Ecoresort Praia Do Forte

  Brazílie, Bahia, Praia do Forte

Tivoli Ecoresort Praia Do Forte

    Brazílie, Bahia, Praia do Forte
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Poloha

Tivoli Ecoresort Praia do Forte osloví náročné klienty, kteří hledají klid a komfort. Exkluzivní ubytování a perfektní služby a servis zaručí nezapomenutelnou dovolenou. Tento jedinečný přírodní resort plný pohody a relaxace se nachází na 12km dlouhé písečné pláži Praia do Forte obklopen tropickou zahradou.

Vybavení

287 pokojů, recpece 24 hodin denně, obchod se suvenýry, směnárna, knihovna, prádelna, klenotnictví, boutique, salon krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), 24 hodinové lékařské centrum, masážní centrum, business centrum internetová kavárna, 3 restaurace, 3 bary, televizní místnost, dětský klub pro děti ve věku 5-12 let, 4 bazény, 4 tenisové kurty, fotbalové hřiště, potápěčské centrum.

Pokoje

DRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., WiFi, telefon, trezor, balkon/terasa. Výhled do zahrady. DRPLS: viz DRS. Pokoj je prostornější.

Zábava

Zdarma: Přenos sportovnívh utkání, živá hudba, dočasné umělecké expozice, večerní zábanví program, herna

Stravování

Ubytování s polopenzí.  

Pláž

Dlouhá písečná pláž přímo v resortu

Sportovní nabídka

Zdarma: tenis, fotbal, plážový volejbal, kulečník, vodní pólo, půjčovna surfových prken.  Za poplatek: motorizované vodní sporty, půjčovna kol, windsurfing, kajaking, šnorchlování. Hostům je k dispozici potápěčské centrum s půjčovnou veškeré potápěčské výzbroje

Pro děti

Zdarma: Venkvní hřiště, herna Za poplatek: hlídání dětí

Extra služby

Ekologický resort který věnuje velkou péči o revitalizaci amazonského pralesa. Stopy místních kultur a přírody jsou všudypřítomné.

Wellnes

Anantara Spa Zdarma: jacuzzi Za poplatek: masáže, sauna, zkrášlovací procedůry

Pro handicapované

Pokoje a služby jsou na vyžádání.

Internet

WiFi zdarma v celém resortu 

Platební karty

AMEX/VISA/EC/MC

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRS/SRPLS): 2+2 / 2+1 / 2+0 / 1+0

Doba transferu

60 min

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Tivoli Ecoresort Praia Do Forte ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 437 901
dnes zavřeno

Lokalita

Brazílie

Brazílie je největší stát v Latinské Americe, jehož teritorium se táhne od východního pobřeží přes amazonské pralesy až k vrcholkům And. Díky tomu nabízí Brazílie různorodost krajiny a podnebí. V Brazílii můžete zdolávat vrcholky hor, brodit se houštinami pralesů nebo odpočívat u modrého moře na sluncem prohřátém písku. Tropické podnebí je zárukou celoroční turistické sezóny. Úředním jazykem je portugalština.