Popis

Popis hotelu TK Jadran *

Výhody
  • pláž oddělena jen promenádou
  • v sezóně 1x týdně dalmátský večer
Popis hotelu

Pláž oddělena jen promenádou. V sezóně 1x týdně dalmátský večer.

Poloha

klidná, na okraji města Seget. Centrum s nákupními možnostmi cca 500 m. Restaurace a bary cca 100 m.

Pláž

jen přes promenádu od veřejné oblázkové pláže s prudším vstupem do moře. Na pláži betonové plochy s žebříky do vody. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (lehátko cca 3 €/den, slunečník cca 2 €/den).

Vybavení

140 pokojů rozdělených do hlavní budovy a 5 přístaveb (cca 30-150 m od hlavní budovy). Vstupní hala s recepcí, restaurace, a-la-carte restaurace (červen-září, od 15.5. otevřena pouze na nápoje), terasa, bar. Ve venkovním areálu zahrada a sladkovodní bazén (15.5.-30.9., v závislosti na počasí). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky za poplatek cca 2 €/den.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): v hlavní budově, s individuální klimatizací, sat. TV, fénem, telefonem, sprchou nebo vanou, WC, na straně do parku.

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): ve vedlejší budově, na straně k moři, se sprchou, balkonem nebo terasou, jinak jako A2A.

Rodinné deluxe pokoje (A2C/A3C): obývací pokoj s pohovkou a 1 ložnice (není odděleno dveřmi), ve vedlejší budově, na straně k moři, s vanou, balkonem nebo terasou, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D): ve vedlejší budově, v přízemí, se sprchou, terasou, na straně k moři, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S): ve vedlejší budově, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: 1x týdně živá hudba na terase (červen-září). 1x týdně dalmátský večer (polovina června-září).

Internet

WiFi ve veřejných prostorech hotelu zdarma.

Další výhody

při příjezdu malá láhev vody.

Info

parkování: parkoviště cca 3,50 €/den; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 10.6.-22.6. a 2.9.-15.9. denně/5 nocí, 23.6.-1.9. denně/7 nocí; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 15% sleva při rezervaci do 31.1.2018 a dále dle rezervačního systému. Výhodný termín: 5=4/10=8 v termínu pobytu 14.4.-8.6. 2018 a 15.9.-12.10.2018. Další výhodné termíny dle rezervačního systému.

Dětská sleva

A2A/A2B/A2C: 2 dosp.+ 1 dítě (2-7,99 let) 100%, (8-12,99 let) 60%. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie