Hotel Travelodge City Road

  Velká Británie, Anglie, Londýn

TRAVELODGE LONDON CENTRAL CITY ROAD

    Velká Británie, Anglie, Londýn
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.

Poloha

3* hotel leží poblíž centra Londýna s dobrou dostupností k hlavním památkám. Stanice metra Old Street je vzdálena 5 minut chůze.

Ubytování

koupelna, WC, televizor, Wi-fi, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, psací stůl

Vybavení a služby

restaurace, bar, Wi-fi, 24hodinová recepce

Program

Individuální od 2 osob s možností zakoupení fakultativních služeb předem. Přehled naleznete níže, ceny uvádíme v záložce Ceník a objednávka. Transfer Transfer z/na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick - auto až pro 3 osoby Sdílený transfer z/na letiště Heathrow, Stansted nebo Gatwick - cena za osobu Jízdenka z letiště do centra Londýna a zpět – zpáteční jízdenka na autobus z letiště Luton, Stansted nebo Gatwick do centra s několika zastávkami. Jízdenky Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích. London Pass na 2/3 dny – vstup do 55 atrakcí, muzeí a historických budov (včetně Tower of London, Katedrály sv. Pavla, Kensingtonského paláce, hradu Windsor, lodí po Temži). London Pass a Travel Card na 2/3 dny – navíc Travel Card platná na metro, autobusy i vlaky. Vstupenky Madame Tussaud’s – muzeum, kde můžete vidět voskové figuríny známých herců, zpěváků, sportovců, ale také státníků a historických osobností. London Eye – S výškou 135 m se řadí mezi největší vyhlídková kola na světě. Projížďka trvá cca 30 minut. Užijte si panoramatický výhled na celý Londýn. Tower of London - nejznámější pevnost a anglická nejnavštěvovanější památka, která byla v minulosti palácem, ale i ZOO, britské korunovační klenoty. The London Dungeon – muzeum nebo spíše strašidelný hrad, který vás provede dějinami Londýna a okoření je hrůzostrašnými příběhy. British Museum – 2,5 h. Prohlídka Britského muzea s místním průvodcem. Výlety Oxford, Stratford a Warwick Castle – 11 h. Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. Stonehenge – výlet k jednomu z nejzáhadnějších míst na světě (80 kamenů vážících až 40 t). Warner Bros. Studios - Harry Potter - 7,5 hod. Čeká Vás prohlídka studií po stopách Harryho, Rona a Hermiony a objevíte zázraky kouzelného světa. Prohlédnete si např. Hagridovu chatu, Velkou síň, kostýmy, ručně vyřezávané rekvizity atd. Výlet zahrnuje dopravu z Londýna a zpět. Výlet je bez průvodce. Zákulisí Harryho Pottera - 7 hod. Odhalte kouzlo speciálních efektů a tajemství zákulisí filmu. Prohlédnete si model hradu, náčrtky, Brumbálovu kancelář, nebo Velkou síň. Výlet zahrnuje dopravu z Londýna a zpět a průvodce v AJ.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Travelodge City Road ***

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 111 312
dnes 8–18 h

Lokalita