300 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Triton Empire Hotel ***

Poloha

Výhodná poloha v bezprostřední blízkosti starého centra Hurghady (Dahar), zhruba 1 km, cca 5 km od nového centra (Sakkala) a cca 11 km severně od letiště.

Vybavení

7podlažní budova, výtahy, recepce, směnárna, bankomat, bary, hlavní restaurace, restaurace `a la carte (italská), obchůdky, 2 bazény, bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky u bazénů i na pláži zdarma. Klienti mohou využít také bazény v hotelu Triton Empire Beach (cca 200 m od hotelu).

Pokoje

DR: koupelna/WC, klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minilednička, balkon nebo terasa. DRF: viz DR, prostornější.

Zábava

Animační a zábavné programy (většina v hotelu Triton Empire Beach).

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Pláž

Menší písečná hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře necelých 300 m od hotelu (u sesterského hotelu Triton Empire Beach). Bar u pláže (v rámci all inclusive). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu (oběd – lehký bufet)
Dopolední a odpolední snack
Odpolední káva, čaj a zákusek (také v Triton Empire Beach)
Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje kromě vín (10.00–23.00 hod.) v hotelu, ale také ve vybraných barech hotelu Triton Empire Beach

Sportovní nabídka

Zdarma: animační hry, v rámci animací stolní tenis, šipky a volejbal. Za poplatek: biliár, centrum zdraví (masáže, sauna, pára, jacuzzi, fitness), potápěčské centrum.

Pro děti

Dětský klub a dětský bazén v hotelu Triton Empire Beach.

Internet

Zdarma: WiFi v Peanut baru. Za poplatek: WiFi na recepci.

Platební karty

VISA, MC.

Doba transferu

20 min

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

14 uživatelů

Pořadí

79. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

15.8.2017 | owl72
Datum pobytu: srpen 2017
viz. úvod shrnutí

Nejnovější recenze

1
10.9.2016 | Cestovatelka
Datum pobytu září 2016
1/5 - Nic moc
Rozhodně jsem ještě tak strašný hotel nikdy nezažila. Prostředí, personál, strava, ubytování - všechno špatně.
1
9.9.2016 | Valerie Bujoková, Olomouc
Datum pobytu srpen 2016
1/5 - Nic moc
KATASTROFA!!!
5
28.8.2016 | Jitu
Datum pobytu srpen 2016
5/5 - Úžasné
Super

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Triton Empire Hotel ***

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Bratislava
Út 27.3 – Út 3.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
13 884 Kč
Letecky
Bratislava
Út 27.3 – Út 10.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
16 484 Kč
Letecky
Vídeň 18:15
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
snídaně
18 970 Kč
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Vídeň 18:15
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
polopenze
19 238 Kč
SLM | Po slevě 7%
Letecky
Vídeň 18:15
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
all inclusive
19 427 Kč
SLM | Po slevě 6%
Letecky
Warszawa
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
21 164 Kč
Letecky
Vídeň 7:45
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
15 dní
snídaně
17 384 Kč
Letecky
Vídeň 7:45
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
15 dní
polopenze
17 949 Kč
Letecky
Vídeň 7:45
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
15 dní
all inclusive
18 325 Kč
Letecky
Warszawa
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
30 264 Kč
Letecky
Bratislava
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
8 dní
all inclusive
12 064 Kč
SLM | Po slevě 43%
Letecky
Vídeň 20:55
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
snídaně
12 521 Kč
Letecky
Vídeň 20:55
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
polopenze
12 790 Kč
Letecky
Vídeň 20:55
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
all inclusive
12 978 Kč
Letecky
Linz 9:30
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
snídaně
13 327 Kč
Letecky
Linz 9:30
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
polopenze
13 596 Kč
Letecky
Linz 9:30
Pá 30.3 – Pá 6.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
all inclusive
13 784 Kč
Letecky
Bratislava
Pá 30.3 – Út 10.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
12 dní
all inclusive
12 064 Kč
Letecky
Bratislava
Pá 30.3 – Pá 13.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, přistýlka
15 dní
all inclusive
15 444 Kč
SLM | Po slevě 49%
Letecky
Linz 9:30
Pá 30.3 – Pá 13.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
15 dní
snídaně
14 026 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Linz 9:30
Pá 30.3 – Pá 13.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
15 dní
polopenze
14 590 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Linz 9:30
Pá 30.3 – Pá 13.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
15 dní
all inclusive
14 966 Kč
SLM | Po slevě 9%
Letecky
Vídeň 13:30
So 31.3 – So 7.4.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
snídaně
20 528 Kč
Letecky
Vídeň 13:30
So 31.3 – So 7.4.2018
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
21 092 Kč
Letecky
Vídeň 13:30
So 31.3 – So 7.4.2018
2 lůžkový pokoj rodinný, přistýlka (obs. 2 dosp. + 1 deti)
8 dní
all inclusive
21 442 Kč