100 m od pláže | Typ pláže: oblázková, skalnatá

Popis

Popis hotelu Valamar Tamaris Villas ****

Poloha

Cca 100 m od pláže a cca 5 km od města Poreč.

Vybavení

313 pokojů, vstupní hala s recepcí, klimatizované společenské prostory, restaurace, aperitiv bar, směnárna, na sluneční terase hotelu relaxační venkovní bazén a bazén pro sportovní aktivity se slunečníky a lehátky zdarma (v omezeném množství).

Pokoje

DRS: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, TV/sat., telefon, trezor, balkon nebo terasa. DRSSS: viz DRS, strana k moři. FRS: viz DRS, dvě dvoulůžkové ložnice propojené dveřmi.

Zábava

Denní a večerní animační programy pro každou věkovou skupinu.

Stravování

Viz program light all inclusive.

Pláž

Oblázková pláž cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, víno, pivo, džus (12.00-14.00 a 18.30-21.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, úvodní lekce potápění, plážový volejbal, basketbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, aerobik. Za poplatek: kurzy tenisu, plachtění, windsurfingu, potápění, půjčovna kol, miniponorka, jízda na koních, vodní sporty.

Pro děti

Dětský animační program v rámci Maro Club v hotelu i na pláži, indiánská vesnička, dětské hřiště. Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Wellnes

Zdarma: parní lázeň, sauna, fitness, relaxační zóna Za poplatek: masáže, kadeřník, manikúra, pedikúra

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a pokojích. Za poplatek: internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Istrie