100 m od pláže | Typ pláže: skalnatá, oblázková

Popis

Popis hotelu Valamar Tamaris Villas ****

Poloha

Cca 100 m od pláže a cca 5 km od města Poreč.

Vybavení

313 pokojů, vstupní hala s recepcí, klimatizované společenské prostory, restaurace, aperitiv bar, směnárna, na sluneční terase hotelu relaxační venkovní bazén a bazén pro sportovní aktivity se slunečníky a lehátky zdarma (v omezeném množství).

Pokoje

DRS: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, TV/sat., telefon, trezor, balkon nebo terasa. DRSSS: viz DRS, strana k moři. FRS: viz DRS, dvě dvoulůžkové ložnice propojené dveřmi.

Zábava

Denní a večerní animační programy pro každou věkovou skupinu.

Stravování

Viz program light all inclusive.

Pláž

Oblázková pláž cca 100 m, lehátka a slunečníky za poplatek.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, víno, pivo, džus (12.00-14.00 a 18.30-21.00 hod.)

Sportovní nabídka

Zdarma: fitness, úvodní lekce potápění, plážový volejbal, basketbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, aerobik. Za poplatek: kurzy tenisu, plachtění, windsurfingu, potápění, půjčovna kol, miniponorka, jízda na koních, vodní sporty.

Pro děti

Dětský animační program v rámci Maro Club v hotelu i na pláži, indiánská vesnička, dětské hřiště. Dětská postýlka za poplatek (na vyžádání).

Wellnes

Zdarma: parní lázeň, sauna, fitness, relaxační zóna Za poplatek: masáže, kadeřník, manikúra, pedikúra

Internet

Zdarma: WiFi v lobby a pokojích. Za poplatek: internetový koutek.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Hotely Istrie