Hotel Varu By Atmosphere

  Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

VARU by Atmosphere

    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Poslední a pátý přírůstek hotelové společnosti Atmosphere přivítá své první klienty v říjnu 2019! Ostrovní ráj s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - Platinum Plus Plan.

Přehled

transfer - rychloloď prémiové ALL INCLUSIVE - Platinum Plus v ceně bez povinného příplatku na vánoční a silvestrovskou galavečeři přímý vstup na pláž ze všech beach vil maledivská pohostinnost Wi-fi internet zdarma benefity pro novomanžele

Poloha

38 km od letiště v Malé v blízkosti skvělých potápěčských lokalit

Poloha

North Male Atoll, vzdálenost od letiště 38 km - transfer rychlolodí 40 minut.

Rozloha

délka cca 520 m, šířka cca 240 m.

Popis resortu

moderní resort v maledivském stylu najdete v severozápadní části North Male Atollu a je tak druhým prémiovým ALL INCLUSIVE resortem v celém Male Atollu (po sesterském resortu OBLU at Sangeli). Okolní laguna a blízký domácí útes poskytují výborné podmínky pro šnorchlování a potápění. Resort Vám v rámci Platinum Plus nabízí víc než jen All Inclusive - dostanete jen prémiové značky, dobrá vína a vynikající jídla. 10 beach vil, 15 beach vil s bazénem, 29 water vil, 39 water vil s bazénem, 3 family vily, 8 family vil s bazénem a 4 water suite s bazénem. Všechny vybavené v kombinaci tradičního a moderního maledivského stylu.

Vybavení resortu

4 restaurace, 2 bary, bazén, SPA centrum, fitness, potápění, šnorchlování, vodní sporty, dětský klub, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

beach villa - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, terasa, open air koupelna, sedací souprava, plážová lehátka se slunečníky. Možnost přistýlky.

Pojmenování zařizení

Beach vila pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky.

Stravování

formou Platinum Plus Plan - prémiové ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Poslední a pátý přírůstek hotelové společnosti Atmosphere přivítá své první klienty v říjnu 2019! Ostrovní ráj s konceptem prémiového ALL INCLUSIVE - Platinum Plus Plan.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii vil či suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha - Male - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u resortu, transfery uvedené v popisu resortu, pobytové taxy, asistenci místního partnera/resortu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: VARU by Atmosphere *****
  • Lokalita dle CK: Severní Male Atol
  • Místo dle CK: North Male Atoll

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Varu By Atmosphere *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 730 668
dnes zavřeno

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

VARU by Atmosphere
    Maledivy, Kaafu Atol, Severní Male Atol

Cena
66 250 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 730 668

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
66 250 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
30 530 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
760 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
410 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 300 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 10 dní
0
1 Kč