Popis

Popis hotelu Vila Arabatsis

OSTROV THASSOS - Díky množství lesů a vláhy je také nazýván "zeleným smaragdem v Egejském moři". Okouzlí Vás krása krajiny a pohostinnost obyvatel. Pobřeží tohoto ostrova je lemováno oblázkovými i písčitými plážemi. Prostranství mezi útesy jsou vyplněna malými zátokami, které nabízejí intimní atmosféru. Ostrov je z velké části pokryt borovými, piniovými a olivovými háji. Úzké silničky vás provedou malebnými horskými vesničkami a nádhernou krajinou, která si vás zcela jistě získá. Jednou z těchto vesniček je osada Theologos.
>letovisko SKALA SOTIROS - Malé pohodové letovisko Skala Sotiros, které se nachází na západním pobřeží ostrova, dnes nabízí svým návštěvníkům rybí taverny, restaurace, kavárny a malé tržiště. Městečko s příjemnou řeckou atmosférou je dalším představitelem celé řady letovisek, jehož obyvatelé se původně živili rybařením a teprve v posledních letech využili nádherných pláží a moře k rozvinutí cestovního ruchu. Skala Sotiros se během několika let proměnila v pravý turistický ráj. Domy a hotely jsou zasazené do zeleně, všude je čisto a v barech vám nalijí tu nejlepší rakiji z celého ostrova. Malebnost letoviska dotváří i malý lodní přístav. Pokud by jste si chtěli udělat výlet na pevninu, můžete využít trajektů, které odplouvají pravidelně ze Skala Prinos. Od hlavního města Thassosu je Skala Sotiros vzdálen 21 km.

VILA ARABATSIS
Poloha:

studia jsou situovaná v klidné části letoviska, od písečné pláže jsou vzdálena pouhých 80 m. Ubytování: pěkná 2, 3 a 4 lůžková studia s vlastním soc. zařízením, kuchyňským koutem s lednicí, vařičem, varnou konvicí a nádobím. Součástí pokojů je balkón se zahradním nábytkem.

Stravování:

vlastní, možnost dokoupení servírovaných večeří v místní restauraci.

Názor CK:

Studia Arabatsis jsou prostorná a velmi hezky zařízena. Můžeme je doporučit všem klientům, kteří dávají přednost klidnému a pohodovému prožití dovolené. V letovisku sice nenajdete obchody se suvenýry, ale zato je tu řada taveren a kaváren nacházejících se u malebného místního přístavu.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Hotely Thassos