30 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Vila Dalmacija ***

Popis

Poloha: nachádza sa 2 km od centra mesta Omiš, v blízkosti obchodu /100m/ a má vlastnú reštauráciu.

Služby: reštaurácia na prízemí, parkovanie, wi-fi, klimatizácia.

Ubytovanie:

5x Štúdio/2 – 3 izby na 1.poschodí a 2 izby na 2.poschodí – izba s 2 lôžkami, kuchynsky pult, kúpeľňa/WC, TV/SAT, klimatizácia, balkón - výhľad more/hory.

Štúdio/2+1 – nachádzajú sa na 1. poschodí – 2-lôžková izba s prístelkou, s kuchyňa , kúpeľňa/WC, TV/SAT, balkón, klimatizácia.

2x Izba 1/2 – nachádza sa na 1. poschodí – izba pre 2 osoby, kúpeľňa/WC, klimatizácia, balkón.

Štúdio/4 –nachádza sa na 1. poschodí – 2 dvojlôžkové izby ( nie sú oddelené dverami), kuchyňa, kúpeľňa/WC, TV/SAT, klimatizácia, balkón- výhľad more.

Štúdio/3 - nachádza sa na 2. poschodí – izba pre 3 osoby, kúpeľňa/WC, TV/SAT, klimatizácia, balkón výhľad hory.

Stravovanie: individuálne.

Pláž: piesočnatá, cca 30m.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie