Hotel Vila Diana

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac

4/5

Vila Diana

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac
Původní cena
9 639 Kč/os

Cena od
4 001
(153 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 843 560
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis
O ubytovaní

Poloha: v pokojnejšej časti Gradacu, cca 150 m od kamienkovej pláže.
Popis: k dispozícii sú jedno štúdio typ 1/2 (na 1. poschodí) a moderný apartmán typ 1/3+1 (na prízemí). Štúdio a apartmán sú klimatizované, majú SAT TV a Wi-Fi. Hostia môžu využívať gril. Parkovanie auta je zabezpečené cca 60 m od domu (zdarma).
Ubytovanie:
Štúdio 1/2 – dvojlôžková izba s kuchynským kútom, kúpeľňa (sprcha a WC), balkón s výhľadom na more.
Apt. 1/3+1 – priestranný apartmán, ktorého súčasťou je trojlôžková spálňa, kuchyňa s gaučom (možnosť spania pre jednu osobu), kúpeľňa (sprcha a WC), terasa.
Stravovanie:
vlastné.
Šport: za poplatok - požičovňa vodných skútrov a bicyklov, banán, tenisové kurty pri komplexe Laguna.
Zábava:
kaviarne a reštaurácie v blízkosti domu.

Hodnotenia
Doplňujúce informácie

Možnosť zabezpečenia aj autobusovej dopravy, viac info žiadajte v CK.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Aquamarin, IČ: 14157047. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Vila Diana ***
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Gradac

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Diana ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 843 560
dnes zavřeno

Hodnocení

4/ 5 2 recenzí


Petra červenec 2018
Skvělá dovolená. Nádherný výhled na moře, celou dovolenou jsme při jídle i relaxování strávily na terase. Spousta kaváren, restaurací, barů, přitom... celá recenze


Jiří Komárek srpen 2015
Vila Diana. Již nikdy.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila Diana
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac

Původní cena
9 639 Kč/os

Cena od
4 001
(153 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 843 560

Pobyt

celá ubytovacia jednotka
1
306,27 EUR

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
19 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
11 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
31 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR