150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Vila Isolabella **

popis

vilka sa nachádza na ulici Via Delfino, 150 m od pláže, 350m od centra.

Vybavenie

Trojpodlažná vilka, kryté parkovacie miesta, záhrada. Apartmány zariadené v jednoduchom príjemnom štýle. Povinné príplatky: návratná kaucia vo výške 100 € apartmán (na mieste). Situované v tichšej, zelenej časti pri priestrannej pláži. Upozornenie: za osobu sa počíta aj dieťa do 2 rokov!

Ubytovanie

Typ B – pre 3 osoby má 2-lôžkovú spálňu, obývaciu kuchyňu s gaučom, kúpeľňu, balkón. Typ 1C4 pre 4 osoby má dve 2-lôžkové spálne, obývaciu kuchyňu, kúpeľňu, kryté parkovacie miesto.

Stravovanie

bez stravy

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko