Popis

Popis hotelu Vila Josko

Poloha

Vila Josko leží od pláže cca 450 m. Poblíž je restaurace i možnost nákupů. Centrum Crikvenice je ve vzdálenosti cca 1.500 m. Vila má parkoviště a Wi-Fi internet.

Koupání

Pláže jsou oblázkové. Hlavní městská pláž je placená cca 2 Eur/vstup, dítě do 12 let platí 50 %.

Vybavení

TYP S2 - 2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV a balkon. Možnost dokoupení klimatizace za cca 5 Eur/den. TYP A2+1 - ložnice se 2 lůžky, kuchyň s možností přistýlky, hyg. zařízení, SAT TV, klimatizace a balkon nebo terasa. TYP A4 a A4+1 - 2 ložnice se 2 lůžky, v jedné z nich možnost přistýlky, kuchyň, hyg. zařízení, SAT TV a terasa.

Služby

Ubytování s vlastním vařením.

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 10% do 31.12. a 8% do 31.1.

Tipy na výlety

Rijeka, Opatija, Plitvická jezera, ostrov Krk a Cres, fishpicnic.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - zvýhodněná autobusová doprava 1.990 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 36 Kč/dospělý/den, 25 Kč/dítě do 15 let/den Cena nezahrnuje přihlašovací poplatek cca 2 Eur/os - platí se jednorázově na místě. Dítě bez nároku na služby platí 1.190 Kč.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Kvarner