90 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Vila Magnolija

Poloha

vily jsou součástí hotelu Tara v centru Bečići, které je spojeno cca 1,5 km dlouhou pobřežní promenádou s městečkem Budva. 

Vybavení a služby

v hotelu - restaurace, terasa, směnárna, aperitiv bar, výtah, kosmetický salón, TV místnost, parkoviště, WI-FI ZDARMA

Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 12 let, se sprchou a WC, SAT TV, minibarem, Wi-Fi, sejfem, balkonem.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři ZDARMA místní víno, džus, voda, cena ubytování se službou ALL INCLUSIVE na www.ckvt.cz.

Pláž

písečná, písčito-oblázková, cca 100 m, sprchy na pláži. 

Sport a zábava

venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, hřiště, fitness, tenisové kurty, zapůjčení jízdních kol, masáže.

Doplňující informace

v ceně je zahrnuto zapůjčení 2 lehátek a 1 slunečníku na pláži. Ručníky na pláži za poplatek 0,5 EUR/ručník. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství).

Slevy

dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA, dítě do 7 let se 2 dospělými ZDARMA, dítě od 7 do 12 let se 2 dospělými - sleva 30 %, dítě do 7 let s 1 dospělým - sleva 50 %.

Zvláštní slevy

V případě zakoupení pobytu na 8 a více nocí vám poskytneme mimořádnou slevu 5%. Tuto slevu lze kombinovat se slevou za včasný nákup.

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.

Hotely Budva