Vila Maršič Apartmány

Chorvatsko, Střední Dalmácie, Gradac

Vila Neda (Maršić)

  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Kladné stránky

pláž 200 m
wi-fi zdarma
možnost vlastního vaření
ručníky jsou součástí vybavení

Záporné stránky

ubytování ve svahu
klimatizace za poplatek 5 EUR/den

Vila Neda (Maršić)

Vila Maršić je pěkný apartmánový dům v klidné vilové čtvrti, nedaleko moře i centra města Gradac. Nabízí wi-fi připojením zdarma a parkováním u domu. Součástí výbavy jsou ručníky, polštáře a přikrývky - včetně povlečení. Domácí mazlíček v tomto ubytování není povolen.

Studio pro 2 osoby (ST 2)

místnost se dvěma lůžky nebo manželskou postelí s možností přistýlky (rozkládací pohovka nebo lehátko). Součástí studia je kuchyňský kout uzpůsobený na jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, trouba se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, TV/SAT, koupelna se sprchou a WC, klimatizace za poplatek 5 EUR/den, wi-fi zdarma. Studia ve 2. patře, mají balkon s výhledem na moře nebo na park/zahradu. 

Apartmán pro 4 osoby (AP 4)

ložnice s manželskou postelí a jedním pevným lůžkem (přistýlka), kuchyně a jídelna s rozkládací pohovkou. Součástí apartmánu je kuchyňský kout uzpůsobený na jednoduchou přípravu jídla. Je vybaven základním nádobím odpovídajícímu počtu osob. Dále pak lednička, trouba se sklokeramickou deskou, myčkou na nádobí, TV/SAT, koupelna s vanou a WC, klimatizace za poplatek 5 EUR/den, wi-fi zdarma. Apartmán má buď výhled na moře nebo boční pohled na moře s výhledem na park.

Stravování

individuální vaření z vlastních zásob, možnost dokoupení večeří nebo polopenze v místní restauraci Naše Malo Misto.

Vzdálenosti

pláž 200 m, centrum 400 m, restaurace 200 - 400 m, obchod 200 m.

Pláž

oblázková s pozvolným vstupem.

Zábava a sport

v Gradacu se nachází mnoho krásných pláží. Je zde široká nabídka sportovních a rekreačních aktivit. Milovníci aktivní dovolené si mohou zpříjemnit dovolenou sportem: tenis, minigolf, vodní pólo, potápění, plachtění, jet-ski, vodní lyžování, fotbal, basketbal a mnoho dalších aktivit. V červenci je zde pořádaná tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, polopenzi, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
  • ubytování, polopenzi, autobusovou dopravu, pobytovou taxu, spotřebu energií, služby delegáta, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění (není-li objednáno ve službách)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.
Název hotelu dle pořadatele: Vila Neda (Maršić)
Lokalita dle pořadatele: Střední Dalmácie, Gradac nástup sobota

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Maršič Apartmány
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 288 272
dnes 12–18 h

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Vila Neda (Maršić)
  Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Gradac

Cena
8 522 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 288 272

Pobyt

osoba na pevném lůžku
2
8 522 Kč
povinný příplatek za polopenzi - dítě 2-5 let
0
1 974 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě 12-17 let
0
0 Kč
povinný příplatek za pobytovou taxu - dítě do 12 let
0
0 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
450 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
280 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
300 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč