Popis

Popis hotelu Vila Mirela

Poloha

Vila Mirela se nachází cca 150 m od moře a cca 250 m od centra města. Vila je klimatizovaná, má parkoviště, Wi–Fi interneta gril.

Vybavení

TYP S3 – 3–lůžkový pokoj s kuchyňským koutem,hyg. zařízení, klimatizace a balkon. TYP A2+2 – ložnice se 2lůžky, kuchyň s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, hyg. zařízení,SAT TV, klimatizace a balkon.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení polopenzev restauraci Ardura v centru Pirovacu.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1.

Tipy na výlety

Vodopády řeky Krky, Kornati, Primošten.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie