300 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Vila Nada

Poloha

Vila Nada je od oblázkové pláže a centra vzdálená cca 300m. Vila má velikou terasu, ze které má každý apartmán svoji část. Vila je klimatizovaná a má k dispozici parkoviště, grila Wi–Fi internet.

Koupání

Vila je od oblázkové pláže vzdálená cca 300 m.

Vybavení

TYP S2 – 2–lůžkový pokoj s kuchyňským koutem,hyg. zařízení, klimatizace a společná terasa. TYP S3 – 3–lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, klimatizace a společná terasa. TYP A2+2 – ložnice se 2 lůžky, kuchyň s gaučem na rozložení pro 2 osoby, hyg. zařízení, klimatizace a společná terasa.

Služby

Ubytování s vlastním vařením. Možnost dokoupení večeří v restauraci Ardura v centru Pirovacu.

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP: 8% do 31.12. a 6% do 31.1.

Tipy na výlety

Vodopády řeky Krky, Kornati, Primošten.

Doprava

a) vlastní b) autobusem Fakultativní příplatek - autobusová doprava 2.390 Kč/os. + příplatky za vybraná nástupní místa.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie