Hotel Vila Pikolo

  Chorvatsko, Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

4/5

Pikolo - penzion

    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Sveti Filip i Jakov
Číslo zájezdu: 2 054 453
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Útulný penzion se nachází ve vilové čtvrti a je ideálním výchozím místem pro výlety po okolí.

Přehled

dítě zdarma Wi-Fi klimatizace

Stručná poloha

150 m od oblázkové pláže 250 m od centra 3 km od Biogradu na Moru

Poloha

Ve vilové čtvrti letoviska Sv. Filip i Jakov, asi 250 m od centra městečka. Pláže jsou oblázkové s betonovými platy na slunění, vzdálené cca 150 m. Jsou s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti. Letovisko leží 3 km severně od Biogradu na Moru, kam se nechá dojít procházkou podél pobřeží.

Vybavení

Restaurace a vstupní hala s recepcí. Parkování u domu zdarma. Na pláži bar, restaurace a dětské hřiště. V blízkosti obchody, směnárna, restaurace a kavárny. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, sociální zařízení, lednička nebo minilednička, SAT/TV, klimatizace a balkon. Wi-Fi na pokoji zdarma.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr ze tří menu. Možnost dokoupení plné penze.

Základní cena zahrnuje

Autobusová doprava
  • 7 nocí s polopenzí, služby delegáta.
Vlastní doprava
  • 7 nocí s polopenzí, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Autobusová doprava
  • Pobytová taxa dospělá osoba 1,80 EUR/den, dítě 12-18 let 0,90 EUR/den, dítě do 12 let taxy neplatí (platba na místě).
  • Komplexní pojištění, autobusová doprava.
Vlastní doprava
  • Pobytová taxa dospělá osoba 1,80 EUR/den, dítě 12-18 let 0,90 EUR/den, děti do 12 let taxy neplatí (platba na místě).
  • Komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Název hotelu dle pořadatele: Pikolo - penzion ***
Lokalita dle pořadatele: Severní Dalmácie, Sveti Filip i Jakov

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vila Pikolo ***
Typ pláže: oblázková, betonová plata
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 054 453
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 6 recenzí


Ivana září 2020
Hodnocení. Jedna z nejlepších dovolených.... celá recenze


Gabriela červenec 2019
Recenze na dovolenou penzion Pikolo. S dovolenou jsme byli celkově spokojeni ,až na příjezd a odjezd z dovolené.... celá recenze


nesnerova jolana srpen 2017
Hodnoceni. V destinaci Sv.Filip i Jak.jsme byli poprve a naprosto spokojeni!... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Pikolo - penzion
    Chorvatsko, Severní Dalmácie, Zadar, Sveti Filip i Jakov

Cena
6 890 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 054 453

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
6 890 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč