350 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Vila Sauka ***

Vila Sauka se nachází v městečku Okrug Gornji, na ostrově Čiovo, cca 4 km od historického města Trogir. Oblázková pláž je vzdálena cca 350 m, nejbližší obchod cca 100 m, restaurace 100 m. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2-5 osob, které jsou umístěné v 1. a 2. patře. Klimatizace v apartmánech je možná za příplatek. Parkování je možné v blízkosti vily. Hostům je k dispozici zahradní gril.
1/2 STD má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon.
1/3 STD má třílůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon.
1/5 APT má dvoulůžkovou ložnici, třílůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon.
Při obsazení 4 osobami platí cena za 1/4 APT, při obsazení5 osobami platí cena za 1/5 APT.
Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Čiovo