120 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Vila Topič

Popis

Poloha: vila sa nachádza približne 150 m od centra a 120 m od mora.

Služby: parkovanie pred vilou, WiFi.

Ubytovanie:

Izba 1/2 – 2-lôžková izba, kúpeľňa/WC, klimatizácia, chladnička, TV SAT, WiFi.

Izba 1/2+1 – 2-lôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, klimatizácia, chladnička, TV SAT, WiFi, balkón.

App 1/2+2 – 2-lôžková spálňa, spálňa s poschodovou posteľou, obývacia izba s rozťahovacím gaučom a kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, klimatizácia, TV SAT, WiFi, terasa.

Stravovanie: polpenzia v reštaurácii – raňajky formou bufetových stolov, večera – predjedlo, výber z dvoch jedál, šalát, dezert, jeden nápoj k večeri (pohár vína, piva alebo malinovky)

Pláž: okruhliaková, 120 m.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie