Popis

Popis hotelu Vila View

Poloha

vila se nachází v klidné části Makarske, 1.8 km od centra města s krásným výhledem na pohoří Biokovo a město.

Vybavení

vyhřívaný bazén (33 m2), dvě terasy (50m2 a 40m2 ), venkovní sprcha, lehátka, zahrada, garáž, prádelna, klimatizace, TV, WI-FI, topení, parkování, prostorná zahrada (500 m2).

Ubytování

kapacita vily je 10 osob. V prvním patře jsou 4 dvoulůžkové ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu. Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a moderním interiérem s průchodem na terasu a k bazénu. Terasa nabízí panoramatický výhled na město Makarska, moře a ostrovy.

Stravování

vlastní.

Pláž

pláž s jemnými oblázky se nachází ve vzdálenosti 2.5 km.

Sport

dle místní nabídky.

Doplňující informace

záloha 500 EUR.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Střední Dalmácie