Popis

Popis hotelu Vila View

Poloha

vila se nachází v klidné části Makarske, 1.8 km od centra města s krásným výhledem na pohoří Biokovo a město.

Vybavení

vyhřívaný bazén (33 m2), dvě terasy (50m2 a 40m2 ), venkovní sprcha, lehátka, zahrada, garáž, prádelna, klimatizace, TV, WI-FI, topení, parkování, prostorná zahrada (500 m2).

Ubytování

kapacita vily je 10 osob. V prvním patře jsou 4 dvoulůžkové ložnice, každá z nich má vlastní koupelnu. Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní a moderním interiérem s průchodem na terasu a k bazénu. Terasa nabízí panoramatický výhled na město Makarska, moře a ostrovy.

Stravování

vlastní.

Pláž

pláž s jemnými oblázky se nachází ve vzdálenosti 2.5 km.

Sport

dle místní nabídky.

Doplňující informace

záloha 500 EUR.

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie