Popis

Popis hotelu Villa Anny

Popis zájezdu

Villa Anny je krásný dům s krásným výhledem na záliv Stella a ostrov Montecristo. Villa Anny je obklopena velkou zahradou, která je vybavena lehátky a houpacími sítěmi, určené pro relaxaci a odpočinek. Pláž Norsi (částečně vybavena, částečně přírodní) je vzdálena přibližně 1 km od domu (15 minut chůze).
Služby
Parkování, zahrada, venkovní sprcha, myčka, pračka, gril, TV, výhled na moře.
Vzdálenost
od moře: 1200 m

Ubytování

vila - Krásný a vkusně zařízený dům pro 12 osob má obývací pokoj s výhledem na moře, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 4 lůžky, ložnice s manželskou postelí a koupelnu. V pár metrů vzdálené dependanci je ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 oddělenými lůžky, koupelna. Dům má verandu se posezením, TV, pračku, myčku a velkou zahradu.

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Elba