Hotel Villa Beatrice

Slovensko, Východní Slovensko, Tatranská Lomnica

Tatranská Lomnica - Resort BEATRICE

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid. BONUS: sleva do restaurace Koliba Kamzík, ve Starém Smokovci v hodnotě 15 %.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ideální dovolená ve vkusně zařízených apartmánech v srdci Tater. Vila Beatrice *** v Tatranské Lomnici patří mezi nejlepší zařízení svého typu ve Vysokých Tatrách. Spolu s Vilou Júlia*** a Vilou Magnólia*** tvoří Resort Beatrice. Objekty rezortu jsou od sebe vzdálené maximálně 300 m, přičemž hlavním z nich je právě Vila Beatrice***. Všechny kapacity rezortu jsou jednoduše dostupné autem i autobusem. Zastávka Tatranských elektrických železnic se nachází jen pár minut chůze od objektů. Interiér budovy Vila Beatrice*** prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2016. V objektu se nachází recepce poskytující služby všem třem zařízením rezortu denně v čase od 7:00 do 18:00 hodin. Hlavní budova rezortu zastřešuje taktéž snídaňovou místnost. Pro nejmenší návštěvníky je vždy k dispozici dětský koutek. Všechny apartmány jsou plně vybavené bezplatným internetovým připojením, televizí, kuchyňským koutem a sociálním zařízením s vanou.

POLOHA

v blízkosti centra Tatranské Lomnice, v centru Národního parku Vysoké Tatry. Resort se skládá ze 3 sousedících objektů (Beatrice, Júlia a Magnolia).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová místnost, obchod se suvenýry, sauna, posezení v zahradě s grilem, pro děti - koutek, trampolína; parkoviště, Wi-Fi (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 8lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén (8lůžkový apartmán 2x)), obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost 2 přistýlek), TV-SAT, vybavená kuchyňka (lednička, vařič, základní nádobí), 1 až 4 ložnice (podle typu APT), balkón (většina apartmánů), Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

vlastní, za příplatek snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, golf, minigolf, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Tatranská Lomnica - 1 km, Jakubkova lúka (Starý Smokovec) - 6,7 km, Štrbské Pleso - 22,4 km). V zimě - z výšky 2200 m. n. m. sjedete přes Lomnické sedlo do nově otevřeného bufetu na Skalnatém plese a pak 5,5 km dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice. V Tatranské Lomnici je vytvořeno celkem 9,5 km sjezdových tratí, kabinová lanovka na Skalnaté pleso, sedačková lanovka do Lomnického sedla, lyžařský vlek ve středisku Jamy. Nezapomenutelným zážitkem je výjezd visutou lanovou dráhou na druhý nejvyšší tatranský vrchol - Lomnický štít (2634 m. n. m). V Tatranské Lomnici se nachází i nástupní zastávka kabinové lanovky na Skalnaté pleso a možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. V Tatranské Lomnici můžete také navštívit muzeum TANAPu. Na Skalnatém Plesu se nachází observatoř. V létě - nejen v letní sezóně je hotel ideální základnou pro podnikání krátkých procházek v okolí Tatranské Lomnice pro vysokohorské túry do Skalnaté doliny, Huncovské kotlinky, Doliny bílé vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianské jeskyně, Javoriny a Ždiaru. Návštěvníkům je k dispozici jezdecká dostihová trať, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna horských kol, minigolf s parkovou úpravou, kino, galerie. Sport v blízkém okolí: značené cyklotrasy v celém TANAPu, vedou i z Tatranské Lomnice, spousta značených turistických tras pro pěší turistiku, lyžování sjezdové a běžecké - Areál Tatranská Lomnica - Skalnaté Pleso - Lomnické Pleso, Areál Štrbské Pleso, Areál Starý Smokovec - Hrebienok, Velká Lopušná Dolina.

Základní cena zahrnuje

ubytování se snídaní, spotřebu energií, balíček (káva, čaj, sůl, cukr, kosmetické potřeby), lůžkoviny, ručníky, závěrečný úklid. BONUS: sleva do restaurace Koliba Kamzík, ve Starém Smokovci v hodnotě 15 %.

Základní cena nezahrnuje

dopravu, stravu, pobytovou taxu, vratnou zálohu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Tatranská Lomnica - Resort BEATRICE ***
  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Vysoké Tatry

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 662 439
dnes 7.30–17 h

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

Tatranská Lomnica - Resort BEATRICE
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Cena
7 805 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 662 439

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 805 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
480 Kč
příplatek za saunu (90 min) - osoba
0
3 045 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč