150 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Villa Briciola *****

Poloha

nádherná vila se 6 bytovými jednotkami v exkluzivní části Lignana Riviery přímo na pobřeží. Pár kroků od lázeňského komplexu a nedaleko centra Lignana Pinety a Lignana Riviery, kde naleznete obchody všeho druhu

k dispozici je i hotelový bazén

Ubytování

Typ C - přízemí: velký obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout - myčka nádobí, lednice s mrazákem, rozkládací gauč, vstup přímo na terasu se stolkem a židlemi. Dvě ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, každý pokoj má svoji malou terasu, koupelna se sprchovým koutem a pračkou.

Typ D - první patro: obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem - myčka nádobí, lednice s mrazákem, rozkládací gauč, terasa. Tři ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, každá ložnice má svůj balkón, dvě koupelny se sprchovým koutem v jedné z nich je pračka.

Vybavení

WI-FI - zdarma, SAT-TV, trezor - použití zdarma, klimatizace oplocená, osvětlená zahrada se zahradním nábytkem – stolky, židle, lehátka k opalování, velká terasa, 1 parkovací číslované místo na apartmán

Aktivity

osvětlený bazén (5 x 10m) v provozu od konce dubna do začátku října, solarium

Poznámka

apartmány mají topení, proto je možné rezervovat tyto apartmány celoročně

Pobyt

7 nocí,kratší pobyty na vyžádání

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Friuli Venezia Giulia