150 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Villa Dalmacija ****

Poloha hotelu

nově postavená 2patrová vila se nachází v tiché části města Makarska cca 100 m od pláže, 15 min. chůze od centra města.

Vybavení hotelu

v blízkosti vily se nachází různá sportovní hřiště, tenisové centrum, tobogán na pláži, nedaleko je restaurace, pronájem luxusně vybaveného apartmánu se zařízeným kuchyňským koutem, povlečení, ručníky, spotřeba energií a vody, závěrečný úklid, parkování v uzavřeném dvoře. Pozn. domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování

všechny apt. a studia s klimatizací a SAT/TV a nacházejí se v přízemí a na 1. a 2. patře. Studio pro 2-3 os.: manžel. lůžko, rozkl. gauč pro 1 os., kuchyň. kout, koupelna s WC, bez balkonu a s balkonem za příplatek. Studio pro 2-4 os.: manžel. lůžko, rozkládací gauč pro 1 osobu, možnost přistýlky, sprcha/WC, uzavřený balkon směrem na moře. Apartmán pro 2-4 osoby: 2lůžková ložnice s manžel. postelí, kuchyň. kout v obytné místnosti s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sprcha/WC, terasa směr moře.

Služby

vodní sporty na pláži, sportovní aktivity v centru.

Pro děti

tobogán na pláži.

Pláž

cca 100 m od oblázkové pláže

Názor CK

Ubytování na vysoké úrovni s výbornou polohou u pláže splní očekávání i nejnáročnějších klientů.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Střední Dalmácie