750 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Villa Garden **

Charakteristika

dvě velmi pěkné vilky, každá se čtyřmi apartmány, se nachází v blízkosti centra a dětského hřiště "Parco Hemingway". Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, SPR+WC, TV/SAT, trezor, klimatizace, terasa nebo balkon. B5: (max. 5 osob) ložnice se třemi samostatnými lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, 14 €/ týden, příp. možno vzít vlastní.

Služby

zahrada, 2 krby.

Parkování

u vilky 1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

200 m od komerční zóny.

Vzdálenost od pláže

750 m.

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.

Zvíře

nepovoleno.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.

Hotely Friuli Venezia Giulia