400 m od pláže | Typ pláže: oblázková, kamenitá

Popis

Popis hotelu Villa Guido ***

Úvodní popis

Pckód objektu: 17886
Apartmánový dům umístěný v jižní části letoviska v bezprostřední blízkosti lesoparku Soline. Nachází se 300 m od nejbližší přírodní, skalnaté pláže a 500 m od hlavní oblázkové pláže v letovisku. Parkování u objektu.

Popis objektu

Místnosti: přízemí: ložnice (1 x manželské lůžko), ložnice (1 x manželské lůžko), ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x přistýlka), obytná místnost (kuchyňský kout, jídelní kout), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), koupelna (wc, vana, umyvadlo)

Vybavení objektu

lednička 1, mrazicí box 1, klasický TV, satelit, domácí zvíře: ne, možnost kouření: ne

Exteriér

parkování u objektu

Další vybavení

zahradní nábytek ano

Okolí

Obchod: 600 m
Restaurace: 400 m
Skalnatá pláž: 300 m

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Istrie