Hotel Villa Marise & Villa Europa & Luxurious Andel Homes

  Řecko, Kréta, Paleochora

4/5

MARISE

    Řecko, Kréta, Kréta - Chania, Kréta - jih, Paleochora
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Název zájezdu dle CK

MARISE

Proč právě sem
  • V blízkosti písečné pláže
  • Centrum na dosah
  • Krásná zahrada
Poloha

Vilka stojí v klidném prostředí asi 30 m od písečné pláže a je obklopena udržovanou zahradou s květinami a palmami. Od pláže ji odděluje pouze zahrada a malý plážový bar patřící stejnému majiteli. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5-10 minutách pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen asi 60 m. Hosté mohou využívat bazén u vilek Europa.

Vybavení a služby

Hostům je k dispozici denní recepce (do 20 hod.) s internetovým koutem, plážový bar (Wi-Fi zdarma), kde se podávají snídaně a bazén u vilek Europa.

Ubytování

V objektu jsou dvou až tří lůžková studia a tří až pěti lůžkové apartmány s jednou nebo dvěma ložnicemi. Ve větších apartmánech je v obytné kuchyni jeden gauč (páté lůžko), v menších apartmánech pak rozkládací gauč (až dvě lůžka). Ubytování je v přízemí nebo v prvním patře. Některá studia a apartmány mají z balkónů a teras přímý nebo boční výhled na moře částečně zastíněný zelení (za příplatek), některá mají výhled do zahrady a k místní komunikaci, která je od teras a balkónů oddělena vzrostlou zelení. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a sejfem (na vyžádání). Pokoje mají místo kuchyňského koutu set na kávu. Na balkónech a v zahradě je Wi-Fi. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

Kontinentální snídaně je podávaná formou bufetu v baru na pláži, kde si přes den můžete dát salát a menší pokrmy (např. souvlaki, pizza, tousty,bagety apod. - platba na místě).

Pláž

Vilka stojí v bezprostřední blízkosti písečné pláže, kde si lze pronajmout lehátka a slunečníky.

Vzdálenosti

Pláže: cca 30 m
Centrum městečka Paleochora: cca 400 m

Poznámka

Povinná pobytová taxa: 0,50 € za pokoj a noc pro studia/apartmány všech kategorií. Poplatek je účtován za pokoj, nikoliv za osobu a platí se na místě.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Villa Marise & Villa Europa & Luxurious Andel Homes ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 031 423
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 1 recenzí


Jana září 2013
Dovolená na Krétě - hotel Europa. Lze jen poděkovat zájezdům.cz za velmi profesionální služby. I z minulých pobytů objednaných u Vás bylo vždy vyhověno našim přáním... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-marise-kreta-recko-z2031423/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií