Popis

Popis hotelu Villa Sun ***

Názor CK

Villa ideální pro větší rodinu nebo partu přátel přímo u krásné pláže bez přítomnosti domácích v domě, se zahradou.

Poloha hotelu

Villa Sun se nachází na fantastickém místě přímo u oblázkové pláže Bralići v letovisku Bibinje. Cca 350 m severně je písčito-oblázková zátoka Lipauska. Bibinje se nachází v přímé blízkosti města Zadar, cca 5 km severně se nachází historické centrum.V samotném městečku Bibinje najdete všechny potřebné služby, banky, směnárny, poštu, lékárnu, samoobsluhy, řadu kaváren a restaurací.

Poznámka

Transfer pro autokarové hosty z magistrály.

Pro děti

Houpačky na dvorku.

Služby za poplatek

Ručníky nejsou v ceně.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Přízemí: apt,. pro 4-6 osob, 2 ložnice - jedna s manželským lůžkem, druhá se 2 postlemi, obýv. pokoj s rozkl. gaučem pro 2 dosp. osoby a jídelním stolem, kuchyňka, koupelna s WC a sprchou, velmi prostorný balkon přístupný z obýváku i ze zahrady, 1. p.: apt. 4-6 osob, 2 ložnice - jedna s manželským lůžkem, druhá se 2 postlemi, prostorná denní místnost s jídelním stolem a rozkl. gaučem pro 2 dosp. osoby, kuchyňský kout, AC, prostroný balkon s částečným pohledem na moře, koupelna s WC a sprchou přístupná z chodby. 2. p.: apt. 4-6 osob, 2 ložnice - každá s manželským lůžkem, prostorná denní místnost s jídel. stolem a rozkl. gaučem pro 2 dosp. os., kuchyňský kout, AC, prostroný balkon s částečným pohledem na moře, koupelna s WC a sprchou přístupná z chodby.

Vybavení hotelu

Pronájem apt. s kuchyň. koutem, spotřeba vody a energií, závěrečný úklid, povlečení. Parkovací místo pro 1 os. auto/apt. ve dvoře, gril. Hosté pobývají ve ville sami, bez přítomnosti domácího.
V zahrádce se nachází gril, houpačky pro děti, venkovní sprcha. Na pláži jsou k dispozici lehátka na slunění.
Pobyt domácích mazlíčků není povolen. Dětskou postýlku je možné zajistit na vyžádání.

Chorvatsko

Křišťálově čisté moře, zelení obrostlé ostrovy, malebné rybářšké vesnice, kouzelné oblázkové pláže, vinice, dalmatské speciality a víno, památky a středověká městečka, turistika či potápění – to je jen malá část z mnoha pokladů, které označují Chorvatsko pravým turistickým rájem. Již pouhé nahlédnutí do mapy objasní velkou část přitažlivosti této země. Jedinečné jaderské pobřeží dlouhé několik tisíc kilometrů se vine kolem neuvěřitelného počtu pláží a zálivů a vystupuje do skalnatého terénu. Naleznete zde ostrovy pro každého - od holých neobydlených skalisek až po kouzelné ráje s jezery a zalesněnými kopci. Nesmíme také zapomenout na bohaté kulturní dědictví, kterým se Chorvatsko může pochlubit. Podél pobřeží najdete zbytky paláců a chrámů, rybářské osady, pevnosti a opevněná města s architektonickými památkami, které se po staletí vyvíjely a ukazují bohatou historii země. Chorvaté jsou velmi otevření a přátelští a dovedou to dát najevo. Jejich pohostinnost, ochota a uvolněná atmosféra je také jedním z důvodů proč právě tato země je tak často vyhledávána.

Hotely Severní Dalmácie