250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Villaggio Hotel Residence Akiris ****

Charakteristika

nový, moderní komplex leží v klidném místě nedaleko písečné pláže. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Ubytování

apartmány jsou pěkně a moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, fén, telefon, klimatizace, balkon.
A4: ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem a patrovým lůžkem, SPR+WC.
B5: ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, samostatným lůžkem a patrovým lůžkem, SPR+WC.
C7: ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem, samostatným lůžkem a patrovým lůžkem, SPR+WC.

Dětská postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, € 35,-/ týden.

Vybavení a služby hotelu

restaurace, bar, dva bazény pro dospělé a pro děti, sluneční terasa, tenisové kurty, hřiště na fotbal, volejbal a basketbal, minigolf, lukostřelba - sportovní zařízení zdarma, amfiteátr, animační programy (29/5-25/9), miniklub, malý obchod.

Parkování

1 místo/ apartmán.

Vzdálenost od centra

1,5 km.

Vzdálenost od pláže

250 m.

Pláž

písečná, plážový servis možno dokoupit na místě.

Zvíře

nepovoleno.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Basilikata