50 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Villaggio Riccio

Poloha:

villaggio se nachází v olivovém háji a jeho vybavení uspokojí všechny věkové kategorie. Vyznačuje se svou čistotou, klidem a kvalitními službami. Vzdálenost pláže od brány areálu Villaggio Riccio je 50 metrů.

Vybavení komplexu:

recepce, bar, univerzální sportovní hřiště, dětské hřiště, stolní tenis, el. Šipky, půjčovna sportovních potřeb (badminton, tenis, míče, horská kola, aj.), animace (červenec, srpen), parkoviště.

Ubytování:APARTMÁNY - 2 oddělené ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení, klimatizace (za příplatek 0,50 Euro/1 kWh), terasa s plastovým nábytkem.
BUNGALOVY - 2 oddělené ložnice se 2 lůžky, kuchyňský kout, terasa s plastovým nábytkem. Společné sociální zařízení v kempové části villaggia (sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní, přebalovací koutek).
CHATKY - pokoj se 4 lůžky a kuchyňským koutem, plastový nábytek k venkovnímu posezení. Společné sociální zařízení v kempové části villaggia (sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní, přebalovací koutek).
KARAVANY - pokoj se 2, 3, 4 lůžky (postele jsou menších rozměrů) a kuchyňským koutem, plastový nábytek k venkovnímu posezení. Společné sociální zařízení v kempové části villaggia (sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní, přebalovací koutek).
STANY - 4-lůžkové (2 oddělené ložnice) s možností 1 přistýlky, lednice, plastový nábytek k venkovnímu posezení. Stany nejsou vybaveny vařičem - možnost využití centrální kuchyňky. Společné sociální zařízení v kempové části villaggia (sprchy s teplou vodou, WC, prostor na umývání nádobí a praní, přebalovací koutek).

Stravování:

vlastní.

Pláž:

Jadranské moře, vzdálenost od pláže cca 50 m, pláž oblázková.

Sport a zábava:

vodní sporty. Individuálně výlety - výlet motorovou lodí, Monte Sant´Angelo, Vieste, Řím, aquapark Ippocampo, Vesuv a Pompeje, nákupy na tradičních italských trzích v Manfredonii.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Apulie