Popis

Popis hotelu Ville Albarella ***

Charakteristika

pěkné vilky s moderním zařízením. ALBARELLA je exkluzivní soukromý ostrov, který leží v laguně jižně od Benátek. Je 5 km dlouhý a 1,5 km široký, zastíněný stromy mnoha druhů včetně borovice a topolu bílého (Populus Alba), od nějž je odvozeno i jméno ostrova. S pevninou je ostrov Albarella spojen hrází a vstoupit na něj mohou pouze jeho obyvatelé. Na ostrově je podporována ochrana životního prostředí, proto je zde velmi omezen provoz aut. Jako oficiální dopravní prostředek je povoleno jízdní kolo. Vše je zde navrženo tak, aby zde našli vyžití lidé všech věkových kategorií. Je to ideální místo pro prožití relaxační i rodinné dovolené a na své si zde přijdou i milovníci sportu. Krása, bezpečnost a klid činí z tohoto letoviska jedno z nejelegantnějších rodinných turistických center Jadranu. Apartmány nebo vilky jsou rozmístěny po celém ostrově - předem lze určit typ ubytování, nikoli přesnou polohu.

Ubytování

pěkné, elegantní a moderně zařízené vilky, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, myčka na nádobí, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace, pračka, terasa s krbem, zahrádka nebo balkon, zahradní nábytek. V3: (80 m2, max. 6 osob, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán) ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, jedna nebo dvě koupelny, WC. Poloha: Valle da pesca. V4: (100 m2, max. 8 osob, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán) ložnice s dvojlůžkem, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo patrovými lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. Poloha: zóna Verde, zóna Valle da pesca, zóna Centro Sportivo. V5: (120 m2, max. 10 osob, jednopodlažní nebo dvoupodlažní apartmán) dvě ložnice s dvojlůžky, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo patrovými lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC. Poloha: zóna Verde.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, € 30,-/ týden (do max. počtu osob).

Služby

1. Recepce, bankomat, parkoviště. 2. CENTRO COMMERCIALE (obchodní centrum) - lahůdky, snack-bar, obchůdky, kadeřnictví, bankomat, půjčovna DVD a videokazet, trafika. 3. PIAZZETTA MERCATO - restaurace, pizzerie, bar, zmrzlina, dětský koutek, obchůdky, bankomat, dárkové předměty, trafika. 4. CENTRO SPORTIVO - pláž s plážovým servisem, čtyři bazény pro dospělé a pro děti, animační programy, juniorclub, miniclub, dětský koutek se skluzavkami, trampolínou, diskotéka na pláži, večerní programy, restaurace, pizzerie, bar u bazénu, minigolf, tenisové kurty, hřiště na fotbal, volejbal, basketbal, bocce, půjčovna šlapadel, škola windsurfingu. 5. SPORTING FIORDI - bazén pro dospělé a pro děti, sluneční terasa se slunečníky a lehátky. Stolní tenis, tenisové kurty, fotbalové hřiště, snack-bar, letní kino. 6. FIORDO DIAMANTE - bar, zmrzlina, prádelna, obchod Albarella, květinářství, klenotnictví, internetový koutek. 7. CENTRO SERVIZI ISOLA - půjčovna kol pro dospělé i pro děti, ostrovní vláček, golfové vozy. 8. CLUB HOUSE ALBARELLA - golfové hřiště, golfový klub, snack-bar, wellness centrum, tenisové kurty. 9. PIAZZETTA FONTANA - lékař, první pomoc. 10. MARE VOSTRUM - pláž s plážovým servisem, restaurace, bar. 11. MINIZOO - dětský koutek. 12. Hotel CAPO NORD - pláž s plážovým servisem, bazén, tenisový kurt, dětský koutek, restaurace, Wi-Fi připojení (za poplatek). 13. DISCOTECA VIP CLUB - diskotéka, začátek fitness překážkové dráhy (Parkour). 14. GALERIE " I RUSTICI" - galerie umění, antikvariát. 15. VILLA CA´TIEPOLO - kongresové centrum, bankety, výstava umění, koncertní sál. 16. Přístav - restaurace, dětský koutek, lékárna, prádelna, Delta Yachting Club. 17. Tenisové centrum - tenisové kurty, restaurace. 18. Windsurfing. 19. Jezdecké centrum na koních. 20. Plachtění. 21.Lukostřelba.

Parkování

2 místa/ apartmán.

Vzdálenost od pláže

100 m - 3 km (po celém ostrově).

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis za poplatek (nejsou povoleny vlastní slunečníky a lehátka).

Zvíře

povoleno, jen malé, na vyžádání, za poplatek 50 €/ pobyt.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.