Hotel Viva Wyndham Maya
Mexiko, Quintana Roo, Playa del Carmen
Poloha
Resort vhodný i pro rodiny s dětmi. Vzdálenost od rušného centra Playa del Carmen s vyhlášenou 5th Avenida 2 km. Vzdálenost od letiště 55 km - 45 minut. Široká pláž, animační programy pro děti i dospělé, možnost využívat restaurace 4* hotelu Viva Wyndham Azteca vzdáleného 500 m.
Vybavení hotelu
9 restaurací a barů,
bazén,
fitness centrum,
plážové sporty,
wellness,
dětský klub,
konferenční místnost 250 osob.
Vybavení pokoje
Pokoje typu Superior s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, LCD TV, trezorem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, balkónem/terasou. Za příplatek pokoje superior ocean view.
Stravování v hotelu
All inclusive.
Služby v ceně zájezdu
český delegát,
klimatizace.
Služby za poplatek
internet,
potápění,
golf 1 km.
Základní cena zahrnuje
- leteckou dopravu,
- letištní taxy,
- ubytování,
- stravování dle ceníku,
- transfery,
- služby česky mluvícího delegáta.
Základní cena nezahrnuje
- pojištění léčebných výloh.
Informace o zájezdu
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Siam Travel, IČ: 25930770. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.
- Název hotelu dle CK: Viva Wyndham Maya ****
- Lokalita dle CK: Playa del Carmen
- Místo dle CK: Playa del Carmen