Hotel Vivanta By Taj Bentota

  Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Bentota

5/5

Vivanta by Taj

    Srí Lanka (Cejlon), Kalutara, Bentota
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Luxusní hotelový komplex na jedné z nejkrásnějších a největších písečných pláží Srí Lanky!

Přehled

jeden z nejlepších hotelů na ostrově krásná tropická zahrada prostorné pokoje možnost příplatku na ALL INCLUSIVE

Poloha

cca 90 km od letiště cca 2,5 hodiny jízdy z letiště přímo na nádherné pláži

Poloha

Bentota, na jihozápadním pobřeží Srí Lanky, v tropické zeleni. Vzdálenost od letiště cca 2,5 hodiny jízdy, centra hl. města Colombo cca 2 hodiny jízdy.

Vybavení resortu

160 moderních pokojů s výhledem do zahrady a na oceán. Klimatizace, 5 restaurací, bar, noční klub, bazén, Jiva Spa, fitness, jóga, vodní sporty, windsurfing, jízda na banánu, šlapací kola, vodní pólo, vodní lyže, rybaření, tenis, volejbal, plážový volejbal, badminton, cricket, stolní tenis, billiard, hrací automaty, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Superior charm pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, psací stůl, balkon nebo terasa, částečný výhled na moře. Možnost přistýlky.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení polopenze, plné penze či ALL INCLUSIVE - vše formou kombinace bufetu a á la carte.

Názor CK

Luxusní hotelový komplex na jedné z nejkrásnějších a největších písečných pláží Srí Lanky!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Vivanta By Taj Bentota ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 928 027
dnes zavřeno

Hodnocení

4. nejlepší hotel v destinaci Kalutara

5/ 5 1 recenzí


Martina D. září 2011
Prohlídka hotelu Vivanta by Taj Bentota. Transfer opět 2 hodiny. Jednalo se o velmi pěkný luxusní hotelový komplex. Nachází se zde 4 restaurace –1. mezinárodní, 2.srí lans... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-vivanta-by-taj-kalutara-sri-lanka-z928027/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Srí Lanka (Cejlon)

Srí Lanka je ostrovním státem v Indickém oceánu u jihovýchodního výběžku Indie, s níž je spojen pásem korálových útesů, nazývaných Adamův most. Dříve byl ostrov známý pod názvem Cejlon. Přírodní krásy tohoto stálezeleného ostrova jsou díky příznivému podnebí velmi rozmanité a Srí Lanka je domovem jedinečných rostlinných i živočišných druhů. Krajina přechází od pobřežních písečných pláží a palmových hájů přes čajovníková a rýžová pole po deštné pralesy. Stejně bohaté je i moře, zejména korálové útesy jsou plné pestrobarevného života. Stejně jako příroda, tak i umělecké a architektonické památky na tomto ostrově své návštěvníky ohromí. Ve městech to jsou stavby pamatující éru kolonialismu. Po celém ostrově jsou rozesety posvátné chrámy, svatyně a poutní místa hinduistických a budhistických náboženství.